Vianočné pohľadnice na diaľkové štúdium

Keďže sa mnohí z nás na prázdniny vrátili k úplnému virtuálnemu učeniu, potreboval som pre študentov vytvoriť spôsob, ako vyrobiť vianočné pohľadnice pre svojich rodičov počas diaľkového štúdia. Vždy to bola tradícia a nechcel som, aby to narušila súčasná situácia s učením.

Vytvoril som digitálne pohľadnice ku Dňu matiek a ku Dňu otcov a ukázalo sa, že u rodičov mali obrovský úspech, a tak som sa rozhodol ísť na Vianoce rovnakou cestou.

Dôvod, prečo som sa rozhodol pre digitálne karty namiesto remesla, bol, že nie každý študent má prístup k remeselným materiálom a posielanie materiálov domov nebolo ideálne. Digitálne karty sa ľahko posielajú študentom na úpravu v Učebni Google a hojdačke a rodičia si ich môžu jednoducho uložiť alebo vytlačiť ako cenné spomienky.

Nápady na pohľadnice sú z vianočných pohľadníc pre rodičov, ktoré som robil v minulosti. Jednoducho som ich urobil digitálnymi vytvorením šablón v PowerPointe. Ako možno viete, som veľkým fanúšikom dávania študentom na výber, a preto som vytvoril 11 rôznych návrhov, z ktorých si mohli vybrať. Ak ich chcete použiť so svojimi študentmi sú dostupné tu.

Jedna z najjednoduchších platforiem, ktoré som našiel na vkladanie študentských fotografií do obrázka, je Power Point pretože má nástroj na úpravu tvaru orezať. Vďaka tomu je veľmi jednoduché zmeniť veľkosť a tvar fotografie na presnú veľkosť a tvar, ktorý potrebujete. Môžete použiť fotky, ktoré máte v záznamoch, alebo študenti môžu poslať aktuálnu fotku prostredníctvom Učebne Google, Seesaw alebo e-mailu. Študenti sú v dnešnej dobe celkom dobrí vo fotení a selfie LOL.

orezanie digitálnej vianočnej pohľadnice
digitálna vianočná pohľadnica pre rodičov

Keď sú fotografie študentov vložené do kariet, uložím ich ako obrazové súbory JPEG a pošlem ich študentom na úpravu.

Karty môžu študenti upravovať v Prezentácie Google prostredníctvom Učebne Google. Študenti môžu písať prázdninové správy a „podpísať“ svoje mená. Môžu tiež vkladať tvary, ako sú srdce, smajlíky, slniečka, hviezdy, volania atď.

báseň z cukrovej trstiny vianočná pohľadnica
Vianočná pohľadnica od študenta k rodičovi snehová guľa
Vianočná pohľadnica s fotkou dieťaťa ako sob
Vianočná pohľadnica pre rodičov so študentskou fotkou
digitálna vianočná pohľadnica pre diaľkové štúdium

Osobne mám rád, keď ho používajú mladí študenti Hojdačka to upravovať svoje karty pretože môžu použiť nástroje na kreslenie podpísať ich mená a nakresliť obrázky, použite textový nástroj pre správya moja najobľúbenejšia časť je, že môžu použite možnosť záznamu na zaznamenanie špeciálnej dovolenkovej správy ktorú si príjemca karty môže stiahnuť a ponechať! Aké zvláštne!

Vianočná pohľadnica pre rodičov škriatka s obrázkom študenta
Vianočná pohľadnica pre rodičov so študentskou fotkou
snehuliak digitálna vianočná pohľadnica od študentov až po rodičov
Vianočná pohľadnica pre rodičov vianočné osvetlenie
Vianočná pohľadnica študentská fotografia ako Rudolph
dovolenkový preukaz pre rodičov od študenta
báseň z cukrovej trstiny Vianočná pohľadnica pre rodičov

Zahrnul som aj niekoľko, ktoré vyžadujú, aby študenti vyplnili odpovede na nácvik písania, a pretože vždy dopadnú tak rozkošne.

rodičovská digitálna vianočná pohľadnica
dovolenkový lístok so študentskou fotkou pre rodičov

Vianočné pohľadnice môžu byť tiež vytlačené pre študentov, aby ich mohli podpísať a ozdobiť, ak nie sú k dispozícii digitálne úpravy alebo ak študentom posielate balíčky alebo tlačené materiály.

Ak by ste chceli tieto sviatočné vianočné pohľadnice využiť so svojimi študentmi, kliknite tu a stiahnuť si ich z môjho obchodu Teachers Pay Teachers.

Vianočné pohľadnice pre rodičov od študentov digitálne

Tiež sa ti môže páčiť:

Vianočné nápady na študentské darčeky

Pripnite si to na neskôr!

Vianočné pohľadnice pre rodičov študentské foto

Categorized in: