Aký roztomilý je tento Reesin čokoládový zajačik? Táto lahodná veľkonočná pochúťka je dokonalá, slávnostná a chutná! Sladké, sladké a čokoládové so slaným arašidovým maslom… mňam! Tento čokoládový zajačik od Reese si zamiluje každý, doplnený chrumkavým grahamovým rožkom. Navyše je to cenovo dostupná veľkonočná pochúťka a ľahko sa pripravuje. Deti budú radi pomáhať pri zostavovaní tohto chutného veľkonočného dezertu.

Čokoládový zajačik Reese na modrej a zelenej poleve na grahamovom sušienku na čiernom pozadí – blog o aktivitách pre deti
Tento čokoládový zajačik od Reese má dokonca aj nadýchaný zajačik!

Veľkonočný čokoládový zajačik Reese

Používanie čokoládových cukríkov ako Reese’s Cups a Tootsie Rolls na výrobu roztomilých jedlých remesiel na Veľkú noc je pre deti taká zábava a výroba týchto Veľkonočný zajačik Reese’s Cup pamlsky je tiež super ľahké. Každý zajačik naplnený čokoládovým arašidovým maslom vyzerá, akoby sedel na trávnatom poli za slnečného dňa.

Zajačikovia sú pripevnení na grahamovom sušienku, ktorý je pokrytý nebesky modrou polevou a zelenou polevou. Každá silueta malého čokoládového zajačika má tiež vlnité uši a nadýchaný chvost. Deti všetkých vekových kategórií budú milovať nielen výrobu týchto pochúťok, ale aj ich jedenie.

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy.

Spotrebný materiál potrebný na výrobu tohto veľkonočného čokoládového zajačika Reese

Ingrediencie pre Reese's Chocolate Bunny - na drevenej doske Reese's, Tootsie rolky, grahamové sušienky, modré a zelené potravinárske farbivo, biela poleva
Toto sú potrebné zásoby: grahamové sušienky, poháre na arašidové maslo Reese, rolky Tootsie, potravinárske farbivo, biela poleva.

Budete potrebovať:

Ako vyrobiť tieto super roztomilé a sladké veľkonočné čokoládové maškrty Reese’s Bunny

Inštrukcie:

Krok 1

Vyhraďte si malé množstvo bielej polevy, aby ste vytvorili zajačikové chvostíky. Vložte ho do malého vrecka na zips a odrežte jeden spodný roh. Zafarbite 7/8 polevy modrou, pričom po celej ploche zanecháva biele pruhy. Farba 1/8 polevy zelená.

Ako si vyrobiť veľkonočného Reese's Chocolate Bunny Steps Zdobenie grahamových sušienok zelenou a modrou polevou a príprava Tootsie rolády na aktivity pre uši a deti
Pripravte si polevu vopred, aby sa vám uľahčilo zdobenie!

Krok 2

Naneste trochu modrej polevy na všetky, okrem asi palca na jeden koniec každého grahamového sušienka. Na pruhovanú modrú farbu môžete pridať malé kúsky bielej polevy a krúživým pohybom nimi vytvoriť na modrej oblohe vzhľad oblakov. Na ten prázdny palec natrieme zelenú polevu. Môžete urobiť zeleň, aby vyzerala ako tráva, vytvorením malých klasov polevy.

Krok 3

Vyrovnajte Tootsie Roll Midgees. Ak sú naozaj čerstvé, bude to jednoduché, ak nie, možno ich budete musieť zohriať v mikrovlnnej rúre na nastavení rozmrazovania asi 5-8 sekúnd.

Krok 4

Pomocou kuchynských nožníc vystrihnite z každej rolky Tootsie dve zajačie uši. Občerstvenie na zvyšky.

Kroky na to, aby Reese's Chocolate Bunny umiestnil veľkého Reesesa, potom malého a potom rolky Tootsie- Kids Activities Blog
Pridajte svoje veľké Reeses, malé, potom Tootsie rolovacie uši.

Krok 5

Postavte jednu štandardnú veľkosť Reese’s Cup na modrú polevu tesne nad zelenú polevu, aby zajačik vyzeral, akoby sedel v tráve. Postavte jeden mini Reese’s Cup vedľa Reese’s Cup štandardnej veľkosti oproti zelenej tráve, aby ste vytvorili hlavu zajačika. Pridajte k hlave dve uši. Potrubie na bielom mrazivom chvoste.

Reese’s Cup Bunnies by vedľa nich vyzerali roztomilo Čokoládové sušienky siluety zajačika na Veľkú noc na vašom stole.

Ingrediencie

 • biela poleva – asi 1 polievková lyžica na zajačika

 • modré potravinárske farbivo

 • zelené potravinárske farbivo

 • grahamové sušienky – 1 na zajačika

 • Tootsie Roll Midgies – 1 na zajačika

 • Reese’s Cups – 1 šálka arašidového masla bežnej veľkosti a 1 mini na zajačika

Inštrukcie

 1. Vyhraďte si malé množstvo bielej polevy, aby ste vytvorili zajačikové chvostíky.
 2. Vložte ho do malého horného vrecka na zips a odrežte jeden spodný roh.
 3. Zafarbite 7/8 polevy modrou, pričom po celej ploche zanecháva biele pruhy.
 4. Farba 1/8 polevy zelená.
 5. Naneste trochu modrej polevy na všetky, okrem asi palca na jeden koniec každého grahamového sušienka.
 6. Na ten prázdny palec natrieme zelenú polevu.
 7. Vyrovnajte Tootsie Roll Midgees.
 8. Pomocou kuchynských nožníc vystrihnite z každej rolky Tootsie dve zajačie uši.
 9. Občerstvenie na zvyšky.
 10. Postavte jednu štandardnú veľkosť Reese’s Cup na modrú polevu tesne nad zelenú polevu, aby zajačik vyzeral, akoby sedel v tráve.
 11. Postavte jeden mini Reese’s Cup vedľa Reese’s Cup štandardnej veľkosti oproti zelenej tráve, aby ste vytvorili hlavu zajačika.
 12. Pridajte k hlave dve uši. Potrubie na bielom mrazivom chvoste.

Ďalšie veľkonočné recepty a aktivity z blogu s aktivitami pre deti

Uistite sa, že tu nájdete svoje bezplatné predškolské aktivity! Sú zábavné a zamestnajú deti!

Ako dopadli vaše veľkonočné maškrty s čokoládovým zajačikom Reese?

Categorized in: