Muffiny s mamou Vyrobte darček ku Dňu matiek

Muffiny s mamou sú vždy taká radostná a zaslúžená oslava pre naše triedne mamy, tety, staré mamy, sestry atď., len by som si prial, aby to nebolo v tak rušnom období roka lol. S koncoročným testovaním, prípravami maturitného programu, konferenciami atď. môže byť trochu náročné naplánovať im peknú prezentáciu.

Chcel som niečo vytvorené študentmi a roztomilé, ktoré by čakalo na našich hostí, keď prídu, a tak som vymyslel tieto muffinové remeslá. Nemajú veľa kusov, takže sa dajú ľahko pripraviť a vytvoriť, ale vyzerajú rozkošne (výhra!).

Študenti vystrihnú 3 kusy (srdce, vršok na muffiny a vložku na muffiny), zlepia ich a prispôsobia. Super jednoduché! Rád nechám študentov vyfarbiť muffin tak, aby vyzeral ako obľúbený od ich mamy (alebo ako sa im páči), ale dajú sa vytlačiť aj na farebný papier, aby sa ušetril čas.

Rád používam študentské fotografie na darčekoch ako špeciálne spomienky pre rodičov, pretože fotenie je dnes oveľa jednoduchšie ako v minulosti.

Žiaci si môžu vybrať z dvoch rôznych výrokov a rozhodnúť sa, či chcú svoje obrázky na srdiečku alebo na obliečke na muffiny. Rád im dávam na výber, pretože to robí remeslo viac personalizované a študenti majú pocit, že majú určitú kontrolu nad tým, ako to vyzerá.

Muffiny s remeslami na Deň matiek
Muffiny s remeslom na Deň matiek

Keďže moji mladí študenti sú v tomto ročnom období lepší v písaní, rád ich nechám písať o svojich mamách. Pre mamičky je vždy vrcholom oslavy, keď si prečítajú a navzájom sa podelia o to, čo sa o nich napísalo.

Skombinoval som písanie s ich darom, aby som ušetril čas namiesto toho, aby som sa snažil robiť 2 samostatné projekty a ukázalo sa to veľmi roztomilé! Žiaci vytvorili kvety a na okvetné lístky napísali dôvody, prečo milujú svoje mamy, staré mamy, tety, opatrovateľky atď.

Žiaci vystrihnú vzory kvetov, stonky a listov a prilepia ich na podkladovú stranu. Okvetné lístky a listy sú v tvare srdca, aby boli ešte „láskavejšie“.

Kvetina remesiel na Deň matiek

Urobili sme ich aj bez študentských fotografií, keďže písanie je hlavným zameraním darčeka.

Remeselný darček ku Dňu matiek

Ak by ste chceli ušetriť čas v tomto hektickom období roka, zdieľal som všetky vzory na tlač a podrobné pokyny pre tieto Remeslá na Deň matiek v mojom obchode TPT. Kliknite tu zobraziť ďalšie podrobnosti a vzorky vzorov.

Deň matiek remeselné muffiny s mamou Craft

Categorized in: