Čítajme knihy, ktoré začínajú na písmeno N! Súčasťou dobrého plánu lekcie Písmeno N bude čítanie. List N Book List je nevyhnutnou súčasťou vašich predškolských osnov, či už v triede alebo doma. Pri učení sa písmena N si vaše dieťa osvojí rozpoznávanie písmena N, ktoré možno urýchliť čítaním kníh s písmenom N.

    Predškolské knihy s písmenom N - niekoľko obalov kníh s písmenom N zobrazených na žltom pozadí obklopenom písmenami predškolského veku - Kids Activities Blog
Pozrite si tieto skvelé knihy, ktoré vám pomôžu naučiť sa písmeno N!

PREDŠKOLSKÉ LISTINOVÉ KNIHY K LISTU N

Existuje toľko zábavných kníh s písmenami pre deti predškolského veku. Rozprávajú príbeh písmena M s jasnými ilustráciami a pútavými dejovými líniami. Tieto knihy sú skvelé na čítanie denných listov, nápady na týždeň kníh pre predškolské zariadenia, nácvik rozpoznávania písmen alebo len tak si sadnúť a čítať!

Súvisiace: Pozrite si náš zoznam najlepších predškolských zošitov!

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy.

Slová, ktoré začínajú na písmeno N ako mlok
Prečítajme si o písmene N!

PÍSMENO N KNIHY NA VÝUČU PÍSMENA N

Či už je to hláska, morálka alebo matematika, každá z týchto kníh presahuje rámec výučby písmena N! Pozrite si niektoré z mojich obľúbených.

nočná nočná farma

1. Nočná nočná farma

->Kúpiť knihu tu

Dole na farme je noc. Zvieratá sú v stodole a je čas povedať jemné a útulné: “Noc, noc.” Povedzte dobrú noc koňovi, psovi a všetkým ich farmárskym priateľom pri otáčaní vytvarovaných stránok a sledujte, ako zvieratká jedno po druhom zaspávajú. Jemné rýmy a ospalý tón robia Nočná nočná farma ideálne na uloženie vášho drobca do postieľky a na koniec s vaším vlastným, tichým „Noc, noc“.

zvedavý ružový

2. Nosy Rosy

->Kúpiť knihu tu

Rosy miluje strkať nos do vecí ostatných! Jej zvedavosť rýchlo naštve každého v meste. Ale aj hlúposť má svoj čas a miesto! Tento príbeh nasleduje bujarú Rosy na dobrodružstve, ktoré si vaše deti zamilujú.

najlepšie hniezdo

4. Najlepšie hniezdo

->Kúpiť knihu tu

A klasická knihamilované celé generácie! Pán a pani Birdovci hľadajú to najlepšie miesto na stavbu hniezda. Lov hniezd ich zavedie na nejaké dobrodružstvá na zvláštne miesta.

nočný ninja
V novembri

6. V novembri

->Kúpiť knihu tu

November je taký krásny mesiac! Táto kniha s písmenom N je však skvelý na každé ročné obdobie! Sledujte zvieratá, ktoré hľadajú úkryt a pripravujú sa na zimu. Krásne maľby určite inšpirujú vašich najmenších.

čísla
ozdobná Nancy

8. Fancy Nancy

->Kúpiť knihu tu

Ooh la la – päť báječných Fancy Nancy sada kníh v jednej krabici pre čitateľov na cestách! Od ponocovania cez organizovanie narodeninovej oslavy pre Frenchy až po učenie sa nových baletných tanečných pohybov a ďalšie, nikto neprináša taký šmrnc ako Nancy!

hlučná nora

9. Hlučná Nora

->Kúpiť knihu tu

Je ťažké byť strednou myšou. Nikto si Noru nevšíma, a tak sa rozhodne urobiť niečo, čo jej rodina nemôže ignorovať: robiť hluk. Nora bezvýsledne trieska oknami, búcha dverami a búra nábytok. Až keď vyrazí dverami – a dom čudne stíchne – si jej rodina uvedomí: hlučná Nora je oveľa lepšia ako žiadna Nora.

Súvisiace: Pozrite si náš zoznam najlepších predškolských pracovných zošitov

Knihy s písmenom N pre predškolákov

10. Okusuje čísla

->Kúpiť knihu tu

Dávaj pozor! Knižné monštrum Nibbles sa prehrabalo touto knihou čísel! Počítajte s ním, keď sa prediera z jednej na desať… ale kam pôjde nabudúce?

11. Nibbles The Dinosaur Guide

->Kúpiť knihu tu

To, čo bola veľmi vážna kniha o veľmi vážnych dinosauroch, je zrazu prerušená dierou – vyhryzenou dierou – v knihe. Kto by niečo také urobil? Malí budú radi hľadať vinníka – Nibblesa – ktorý sa skrýva medzi ich obľúbenými, ľahko rozpoznateľnými dinosaurami. Je bylinožravec? Mäsožravec? Alebo…knihožravec?

Ďalšie knihy s písmenami pre predškolákov

Oh! A posledná vec! Ak radi čítate so svojimi deťmi a hľadáte zoznamy na čítanie vhodné pre vek, máme pre vás skupinu! Pridajte sa k blogu Kids Activities Blog v našej FB skupine Book Nook.

Hromada kníh pre deti všetkých vekových kategórií.  Textový nadpis hovorí "Získajte darček pre čitateľov"
Zapojte sa do KAB Book Nook a zapojte sa do našich darčekov!

Môžete sa pridať za ZADARMO a získajte prístup k všetkej zábave vrátane diskusií o detských knihách, darčeky a jednoduché spôsoby, ako podporiť čítanie doma.

Viac učenia písmena N pre predškolákov

Ktorá kniha s písmenom N bola obľúbenou knihou vášho dieťaťa s písmenami?

Categorized in: