Čítajme knihy, ktoré začínajú na písmeno I! Súčasťou dobrého plánu lekcie Letter I bude čítanie. List I Book List je nevyhnutnou súčasťou vašich predškolských osnov, či už v triede alebo doma. Pri učení sa písmena I vaše dieťa ovláda rozpoznávanie písmena I, ktoré možno urýchliť čítaním kníh s písmenom I.

    Predškolské knihy s písmenom I - niekoľko obalov kníh s písmenom I zobrazených na žltom pozadí obklopenom písmenami predškolského veku - Kids Activities Blog
Pozrite si tieto skvelé knihy, ktoré vám pomôžu naučiť sa písmeno I!

Predškolské písmenkové knihy na písmeno I

Existuje toľko zábavných kníh s písmenami pre deti predškolského veku. Rozprávajú príbeh listu I s jasnými ilustráciami a pútavými dejovými líniami. Tieto knihy sú skvelé na čítanie denných listov, nápady na týždeň kníh pre predškolské zariadenia, nácvik rozpoznávania písmen alebo len tak si sadnúť a čítať!

Súvisiace: Pozrite si náš zoznam najlepších predškolských zošitov!

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy.

Slová, ktoré začínajú na písmeno I like Iguana
Prečítajme si o písmene I!

LIST I KNIHY NA NÁUČENIE LIST I

Toto sú niektoré z našich obľúbených! Naučiť sa písmeno I je ľahké s týmito zábavnými knižkami, ktoré si môžete prečítať a vychutnať si so svojím malým dieťaťom.

List I Book: I Am A Tiger
List I Book: I Am A Tiger

1. Som tiger

->Kúpiť knihu tu

Toto je príbeh o myške s VEĽKÝMI nápadmi. Myš verí, že je tiger, a presvedčí Foxa, mývala, hada a vtáka, že je tiež tiger! Koniec koncov, myš môže vyliezť na strom ako tiger a tiež zháňať obed. A nie všetky tigre sú veľké a majú pruhy. Ale keď sa objaví skutočný tiger, dokáže myš pokračovať vo svojom konaní? Táto nápaditá obrázková kniha je potešením!

Letter I Book: I Can Do Hard Things: Mindful Afirmations for Kids
Letter I Book: I Can Do Hard Things: Mindful Afirmations for Kids

2. Dokážem robiť ťažké veci: Všímavá afirmácia pre deti

->Kúpiť knihu tu

Táto kniha je nadčasový a skvelý na uchovávanie na poličke po celé veky. Afirmácie sú veľkou súčasťou budovania sebavedomia u detí. Včasné zavedenie afirmácií uľahčuje ich zapamätanie.

Kniha List I: Manana, Iguana
Kniha List I: Manana, Iguana

3. Manana, leguán

->Kúpiť knihu tu

Zábavné prerozprávanie klasickej rozprávky o Červenej sliepočke! Tento roztomilý príbeh, ktorý je nádherne ilustrovaný, pomáha predstaviť španielsku slovnú zásobu. Umožňuje tiež vášmu malému cvičiť tvrdo i zvuk v Leguán – niekedy to ani neviem povedať správne!

Palec po palci
Kniha Letter I: Inch By Inch

4. Palec po palci

->Kúpiť knihu tu

Palec po palcimalý červotoč dokáže zmerať čokoľvek! Teší sa zo svojich schopností a zručností. Vaše deti budú radi hľadať rozkošného malého hrdinu na každej stránke. Čo sa však stane, keď ho vták požiada, aby zmeral jej pieseň?

mám sa podeliť o zmrzlinu
Letter I Book: Mal by som sa podeliť o svoju zmrzlinu?

5. Mám sa podeliť o svoju zmrzlinu?

->Kúpiť knihu tu

Gerald si robí starosti so všetkými vecami. Gerald je opatrný. Prasiatko je všetko, čo Gerald nie je. Ale aj tak sú najlepší priatelia! V tomto rozkošnom príbehu stojí Gerald pred ťažkým rozhodnutím. Lekcia láskavosti a ohľaduplnosti určite si ho všetci zamilujú!

Immiho darček
Kniha List I: Immiho darček

6. Immiho darček

->Kúpiť knihu tu

Táto rozkošná kniha sleduje malé dieťa, ktoré zrejme nachádza v oceáne malé darčeky. Zaujíma ju, odkiaľ pochádzajú. Napriek tomu sa v nich teší a nakoniec daruje oceánu. Hoci tento príbeh musí sprevádzať správa o nebezpečenstvách odpadkov, je to tak dobré. Pomáha deťom pochopiť, ako je svet okolo nich prepojený.

Imogenine parohy
Kniha List I: Imogenine parohy

7. Imogenine parohy

->Kúpiť knihu tu

Klasický príbeh Reading Rainbow čo teší deti aj po 30 rokoch. Sledujte príbeh Imogene a ráno, keď zistí, že jej narástli parohy! Je to rozmarné a rozkošné, určite inšpiruje množstvo nových vtipov od vašich detí.

bratia leguni
Kniha Letter I: The Iguana Brothers

8. The Iguana Brothers: A Tale of Two Lizards

->Kúpiť knihu tu

Tom a Dom, mladý pár leguánov, uveria, že sú to dinosaury. Zatiaľ čo Dom je spokojný s tým, že je sám sebou, Tom si nie je istý, či je pre neho život leguána ten pravý. Hlúpy príbeh ktorý predstavuje silné posolstvo vyjadrenia svojho pravého ja.

Súvisiace: Pozrite si náš zoznam najlepších predškolských zošitov!

Písmeno I Knihy pre predškolákov

Som špinavý dinosaurus
Letter I Book: I’m A Dirty Dinosaur

9. Som špinavý dinosaurus

->Kúpiť knihu tu

Dupať, špliechať, šmýkať sa, potápať sa… Tento malý dinosaurus jednoducho miluje blato! Čo robí malý drzý dinosaurus so špinavým ňufákom? Načo dupať po tom, aby ste boli stále špinavší, samozrejme! Deti sa potešia hravým huncútstvam tohto špinavého dinosaura a možno sa budú chcieť zapojiť do čuchania, smrkania, natriasania, klopkania, dupania, špliechania a kĺzania, nehovoriac o bahne! Oslava neporiadku a neodolateľné čítanie nahlas!

Som hladný dinosaurus
Letter I Book: Som A Hungry Dinosaur

10. Som hladný dinosaurus

->Kúpiť knihu tu

Miešať, miešať, miešať, piecť. . . . Tento malý dinosaurus jednoducho miluje koláče! Ilustrátor sa skvele zabával pri maľovaní múkou, kakaom, polevou a posýpkou s rozkošnými výsledkami, ktoré inšpirujú veľa hrkotajúcich brušákov a výroby koláčov! Jasné jednoduché ilustrácie, strany kariet a zaoblené rohy robia z tejto knihy dokonalú knihu pre najmenších.

Ďalšie knihy s písmenami pre predškolákov

Oh! A posledná vec! Ak radi čítate so svojimi deťmi a hľadáte zoznamy na čítanie vhodné pre vek, máme pre vás skupinu! Pridajte sa k blogu Kids Activities Blog v našej FB skupine Book Nook.

Hromada kníh pre deti všetkých vekových kategórií.  Textový nadpis hovorí "Získajte darček pre čitateľov"
Zapojte sa do KAB Book Nook a zapojte sa do našich darčekov!

Môžete sa pridať za ZADARMO a získajte prístup k všetkej zábave vrátane diskusií o detských knihách, darčeky a jednoduché spôsoby, ako podporiť čítanie doma.

Viac Letter I Learning for Preschoolers

Ktorá listová kniha bola najobľúbenejšou listovou knihou vášho dieťaťa?

Categorized in: