Nižšie nájdete jednoduchý návod krok za krokom, ako nakresliť Veterný deň a Omaľovánku Windy Day. Naučte sa nakresliť veterný deň tak, že ukážete, ako niekto odlieta na dáždniku.

Kreslenie veterného dňa

Kreslenie veterného dňa môže znieť zložito, kým si neuvedomíte, že sa môžete sústrediť len na vietor robínie samotný vietor. Vietor tlačí veci akýmkoľvek smerom, takže všetko, čo znamená, je, že sa veci musia nakláňať rovnaký smer, ukazujúci účinok vetra.

Tento tutoriál preberá túto myšlienku a trochu sa s ňou zabáva tým, že ukazuje, ako by to mohlo vyzerať, keď niekto lieta po oblohe s farebným dáždnikom. Študenti si vedia predstaviť, aký to môže byť pocit pozerať sa dolu z koruny stromov počas pekného veterného dňa.

Kľúčom k veternému vzhľadu je mať dáždnik a telo nakreslené pod rovnakým uhlom. Tento tutoriál ukazuje, ako začať tým, že dáždnik postavíte pod určitým uhlom a rukoväťou a telom, ktoré sú s ním zarovnané.

Toto telo je zámerne jednoduché, takže študenti ho môžu ľahko premeniť na chlapca alebo dievča a prispôsobiť si oblečenie tak, ako chcú.

Prejdite nižšie, aby ste videli, ako pred niekoľkými rokmi vytvoril jeden z mojich najobľúbenejších obrazov jeden z mojich najobľúbenejších obrazov. Pevne dúfam, že Veronika stále kreslí.

Pomocou tlačidla nižšie si stiahnite návod vo formáte PDF

Nakreslite veterný deň pomocou farebného dáždnika.

Veterný deň sfarbenie stránky

Veterný deň sfarbenie stránky

Študentská umelecká inšpirácia

Obraz od Veroniky, škôlkárky

Materiály veterný deň

  • Kresliaci papier. Toto je dobrá vec, ktorú si môžete kúpiť vo veľkom za dobrú cenu.
  • Ceruzky. Páči sa mi, ako táto značka vždy robí pekné tmavé linky.
  • Čierna značka. Permanentný fix vám dodá tmavočiernu farbu.
  • Pastelky. Väčšie balenia sú vhodné pre väčší výber farieb.
  • Poznámka: Všetky vyššie uvedené sú pridružené odkazy Amazonu.

Návod na kreslenie veterného dňa krok za krokom

Pripnite si ma na nástenku Pinterest

Nápad na koláž dáždnika