Nižšie nájdete jednoduchý návod krok za krokom, ako vyrobiť stojan z nanukových tyčiniek. Môže to byť začiatok vašej vlastnej miniatúrnej umeleckej show, darček ku Dňu matiek alebo viac!

Študenti v Petoskey, Michigan, ktorí vyrobili stojany pre svoje mini obrazy

Mini stojany vyrobené z nanukových tyčiniek

Výukové video mini stojanu

Niekedy je zábavné prezentovať kresby dokončenejším spôsobom. Miniatúrne plátna sú zábavným a lacným spôsobom, ako to urobiť. Teraz sa študenti môžu naučiť, ako vyrobiť stojany z nanukových tyčiniek, aby mohli vystavovať svoju prácu spôsobom, ktorý ctí to, čím sú. Malá kresba sa stane krásnym umeleckým dielom, keď môže stáť na samostatnom stojane!

Tento projekt je inováciou predchádzajúceho návodu na stojan, ktorý používal celkovo iba 5 palíc. Aj keď to urobilo prácu pre skutočne malé plátna, bolo to kratšie, nevyzeralo tak pevne a ľahko by sa zakrylo. Kto to potrebuje, keď sa napriek tomu chystáte na problémy s výrobou týchto roztomilých malých drevených stojanov? Prečo nepoužiť len niekoľko tyčiniek, aby bol váš stojan vyšší, aby vyzeral viac ako skutočný profesionálny? Dobrou správou je, že je ľahké to urobiť, keď vysuniete nohy a veci trochu zdvihnete.

Ak si myslíte, že musí ísť o horúce lepidlo, hádajte znova. Remeselné lepidlo môže byť vaším najlepším priateľom pre tieto druhy projektov, pretože je husté, nesteká a naozaj rýchlo schne. Nie je to okamžité, takže to chce trochu viac trpezlivosti, ale je to úplne bezpečné a žiadne prsty sa nikdy nepopália!

Dnes máte dve možnosti, ako sa tieto nanukové tyčinky vyrábajú. Môžete si pozrieť moje video na YouTube, ktoré je prepojené nižšie, alebo si môžete pozrieť snímky obrazovky so stručným popisom každého kroku. Dúfam, že vás to privedie iba na cestu k vyskúšaniu!

Ďalší tutoriál Craft Stick Stojan

Materiály pre stojany na nanuky

Krok za krokom Pokyny na výrobu stojanov

Už čoskoro! Projekty maľovania mini Sharpie

Categorized in: