Potrebuje váš šatník malú úpravu? Potom je čas obliecť si šatník a zbaviť sa neporiadku pomocou týchto šikovných nápadov na organizovanie šatníkov.

Upratovanie šatníka nemusí byť náročné. Zváženie toho, čo skutočne potrebujete, vám pomôže premeniť a získať späť viac priestoru vo vašej spálni. Získajte niekoľko úžasných nápadov na organizovanie šatníkov z tohto zoznamu a za chvíľu budete šťastne organizovaní a budete vyzerať čo najlepšie.

Aj trochu posadnutý organizovaním? Ja tiež! Uvoľňuje ma, keď je v mojom dome všetko upratané a upratané, najmä v mojej izbe. Okrem krásnej spálne chcem mať poriadok aj v skrini, truhlici a kozmetickom stolíku. Takže sa mi naozaj páči, že mám elegantný organizér do skrine a ďalšie organizačné nástroje, ktoré mi pomôžu upratať veci. Pýtate sa, ako to robím? Dovoľte mi podeliť sa s vami o nápady, ktoré som našiel online. Čítajte ďalej a dozviete sa nižšie!

Nápady na organizér skrine | Spálňové skrine, oblečenie a doplnky

— Pôvodne tento príspevok napísal Jednoducho zorganizovať(pôvodný dátum zverejnenia 21. júla 2016) zdieľané so súhlasom —

Prvá vec, ktorú uvidíte ráno, keď sa zobudíte, je skriňa v spálni. Myšlienka usporiadaného šatníka je vždy motivujúca. Našťastie dnes existujú tisíce štýlov usporiadania a hádzané nápady. Dosť na to, aby sme splnili naše túžby a mali lepšiu spálňu/spálňový šatník.

Milujem mať elegantnú spálňu, elegantný organizér do skrine a ešte oveľa viac. V tomto článku sa s vami podelím o niektoré z mojich obľúbených nápadov, ako splniť sny každého dievčaťa.

1. ClosetMaid

Prvý na zozname je tento super roztomilý organizér do skrine, ktorý je ideálny pre každého tínedžera! Chcete viac deetov? Pozrite si to tu.

2. Vešiak na šaty

Tu je návod, ako využiť široký priestor vo vašej spálni: Vešiaková tyč sa môže vždy hodiť.

3. Plná skriňa

Podrobnejšie spôsoby, ako usporiadať každý kútik vášho elegantného šatníka. Prečítajte si o tom všetko tu!

4. Drevená skriňa

Minulý mesiac mal môj strýko sériu projektov na výrobu stoličiek, stolov a kvetináčov, ktoré sú vyrobené z dreva. A teraz chcem aj drevenú skriňu! Toto vyzerá veľmi milo.

5. DIY skriňa

Premeňte svoje nápady na štýlovú skriňu pre domácich majstrov! Pozrite si návod tu.

6. S Háčiky

Malé spálne majú často problémy s úložným priestorom a nemusíte sa obmedzovať len na základné vešiaky. Milujem tieto háčiky S jednoducho preto, že sú také malé a veľmi užitočné. Ideálne pre malé spálne. Nájdete ich v ktoromkoľvek z miestnych remeselných alebo železiarskych obchodov.

7. Organizér na bielizeň

Nechajte sa inšpirovať, ako si usporiadať bielizeň z tejto mimoriadne uspokojivej fotografie.

8. Organizér príslušenstva

Vytvorte si vo svojej spálni štýlovú sekciu vystavením niektorých kúskov alebo doplnkov. Pozrite si návod na DIY tu!

9. Zásobník na vajíčka

Získajte bezplatný organizér na všetky malé trblietavé kúsky priamo z vašej kuchyne vystrihnutím podnosu na vajíčka, ktorý sa zmestí do vašej zásuvky.

10. Toaletný stôl

Márnosť je pravdepodobne najobľúbenejším priestorom dievčaťa v jej spálni. A je to ešte lepšie, keď je všetko bez neporiadku a usporiadané. Úžasný návod nájdete tu.

11. Organizér na tašky a topánky

Uložte všetky svoje vzácne topánky a tašky na jednom mieste! Konkrétne sa mi páči, keď ich umiestnim tam, kde ich vidím.

Pozrite si toto video od Meg Allan Cole Crafts pre viac zábavných nápadov na organizáciu skríň!

Predtým, ako som mala deti, vždy som uprednostňovala moderný dizajn skríň. A ako silná nezávislá žena všetky tieto myšlienky dokonale vyhovujú mne a mojej osobnosti. Ale teraz musím brať do úvahy moje 3 deti s ich jedinečnými osobnosťami. Dúfam, že vám tieto nápady pomôžu tak, ako mne pomohli začať s mojím šatníkom organizačný projekt!


Tu to máte! Ďakujeme, že ste si prečítali náš zoznam nápadov na organizovanie skríň. Ktorý z nich použijete? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Pochváľte sa svojimi DIY dobrodružstvami s našou BEZPLATNOU košeľou len pre vás, urobte to správne tu.

Zostaňte s nami v spojení Facebook, Twitter, Pinterest a Instagram!

Tlačidlo Sign-Up-For-DIY-READY-Subscribe-Button

Ďalšie: 36 DIY projektov pre tínedžerov | Skvelé remeslá pre tínedžerov

36 DIY projektov pre tínedžerov

Categorized in: