Tieto rozprávkové záhradné súpravy sú jedny z najroztomilejších detských záhradných súprav, aké sme už dlho videli! Sú to inšpirujúce rozmarné nápady, ktoré deti nadchnú pre záhradkárčenie. Ak toto leto nemáte miesto na vonkajšiu záhradku, alebo ak aj máte a chcete vyskúšať niečo nové, môžete si s deťmi postaviť rozprávkovú záhradu.

text: Najlepšie záhradné súpravy rozprávkových domčekov pre deti - 4 rôzne stavebnice rozprávkových domčekov vyobrazené na bielom pozadí
Postavme si so stavebnicou rozprávkovú záhradu!

Súpravy rozprávkovej záhrady

Tieto súpravy sú ideálne pre začiatočníkov, ktorí nie sú záhradkármi, pretože sú už zahrnuté kvetináče v tvare domu, víly, nábytok a doplnky, ako sú záhradnícke náradie a kanvy. Väčšina súprav sa dodáva aj so zeminou a rýchlo rastúcimi semenami, takže vaše deti uvidia, ako ich záhrady začnú rýchlo kvitnúť.

Čo je to rozprávková záhrada?

Rozprávková záhrada je miniatúrna, rozmarná záhrada navrhnutá tak, aby vytvorila magický, čarovný priestor, o ktorom sa často predpokladá, že priťahuje víly alebo iné mýtické bytosti. Zvyčajne zahŕňa malé rastliny, dekoratívne prvky, ako sú miniatúrne domčeky, nábytok a figúrky, a môžu byť vytvorené v nádobe, kvetináči alebo určenom priestore väčšej záhrady. Rozprávkové záhrady sú tvorivou a nápaditou činnosťou, ktorú si užívajú deti aj dospelí.

Tento článok obsahuje pridružené odkazy.

Obľúbené rozprávkové záhradné súpravy pre deti

1. Vyvýšená záhrada Fairy Cottage pre deti

Rozprávková záhradná súprava - vyvýšená zobrazená so zeleňou a terasovým nábytkom
Foto s láskavým dovolením Amazon.com

Táto rozkošná rozprávková chalúpka je ďalšou úrovňou rozprávkových domov. Obsahuje hudbu, osvetlenie a hmlu, so záhradou v spodnej časti a záhradou na streche, dokonca aj s malým psom pre vaše víly.

2. Rozprávkový kvetináčový domček

Rozprávková záhradná stavebnica - čarovná chalúpka vyrobená z kvetináča
Foto s láskavým dovolením Amazon.com

Vaše záhradné víly sa môžu nasťahovať práve do toho kvetináč domčekdoplnený o polievací prístroj na muchotrávku na streche. Je to ako malá kamenná chatka alebo kaviareň! Ideálne pre čarovný útek pre víly.

3. Záhradná súprava Fairy Unicorn Kids

Rozprávková záhradná stavebnica - magická stavebnica jednorožca zobrazená so záhradníckym náradím
Foto s láskavým dovolením Amazon.com

Pre deti, ktoré milujú jednorožce a iné mystické stvorenia, toto Rozprávková záhrada Unicorn Paradise je ideálny záhradný domček. Dodáva sa dokonca s domácim jednorožcom pre vaše víly. Toto je jedna z najlepších súprav rozprávkovej záhrady.

4. Rozprávková záhrada vodného kolesa

Stavebnica rozprávkovej záhrady - stavebnica vodného kolesa s vílou
Foto s láskavým dovolením Amazon.com

Toto Rozprávkový dom inšpirovaný STEM obsahuje solárny veterný mlyn spolu s vodným kolesom a domčekom v tvare tekvice, ktorý môžu navštíviť víly.

5. Záhradná súprava Fairy Roof Top

Stavebnica rozprávkovej záhrady - rozprávková záhrada na streche zobrazená s dieťaťom
Foto s láskavým dovolením Amazon.com

Dodajte svojim rastlinám trochu kúzla. Je to skvelý spôsob, ako to urobiť. The Prírodná chata Fairy Garden má záhradu na streche, most na prepojenie s ďalšími rozprávkovými záhradami, oblasť potoka a dokonca aj malý domček pre lienky, v ktorých môžu bývať. Nechce vaše dieťa vidieť lienky žijúce s vílami? Malé víly sú také roztomilé.

6. Teeny Tiny Enchanted Garden Kit

Stavebnica rozprávkovej záhrady - farebná a trblietavá rozprávková záhrada s fialovým chodníkom
Foto s láskavým dovolením Amazon.com

Toto milujeme Wee Enchanted Fairy Garden Súprava. Vaše dieťa môže maľovať a navrhovať ozdoby hlavného jedla. Potom pridajte víly, kvetinový dom a použite pôdu a semená na rýchle klíčenie záhrady. Milujem túto miniatúrnu súpravu záhradných rozprávok. Pozrite sa na všetok pixie prach (iskrí), sú to rozprávkoví priatelia! A malé huby majú svetlé farby.

7. Súprava Záhrada víla noc a deň

Rozprávková záhradná súprava, ktorá má denný a nočný vzhľad
Foto s láskavým dovolením Amazon.com

Toto Rozprávková záhrada 2 v 1 a nočné svetlo je ideálny do detských izieb. Maľujte víly, jednorožca a dom. Navrhnite a zasaďte záhradu. Potom pridajte reťazec LED svetiel a premeňte svoju záhradu na nočné svetlo.

8. Rozprávková hojdačka Set

Rozprávková záhradná stavebnica s hojdačkou pre víly
Foto s láskavým dovolením Amazon.com

Ak už máte rozprávkovú záhradu, prečo ju nerozšíriť Rozprávková záhradná hojdačka? Základňa obsahuje ďalšiu záhradu pre vaše víly a nad ňou sa týči otočná hojdačka s tromi hojdačkami. A lppl, rozprávkové figúrky k tomu!

9. Fairy Treehouse Garden

Rozprávkový záhradný domček na strome zobrazený s dieťaťom polievajúcim záhradu
Foto s láskavým dovolením Amazon.com

Toto domček na strome rozprávková záhrada vyzerá to pre nás trochu ako hrad, s rastlinami vyrastajúcimi z rôznych úrovní. Motýľové akcenty dodávajú domčeku na strome dokonalý doplnok a hrajú svetlá a hudba. Dvere sa dokonca otvárajú pre víly na návštevu dovnútra.

10. Fairy Light Treehouse

Rozprávkový záhradný svetelný domček zobrazený s magickými svetlami meniacimi farbu

S Fairy Light Treehouse – Vypestujte si vlastnú záhradu pre vílu Amayu a jej kamarátku sovu Hootie. Hracia súprava obsahuje všetko, čo potrebujete na pestovanie rozžiareného domčeka na strome, ktorý skvele poslúži ako nočné svetlo pri posteli.

Nech už sa rozhodnete vyskúšať ktorúkoľvek súpravu, vaše dieťa si zamiluje pestovanie vlastnej rozprávkovej záhrady, najmä keď sú domčeky také roztomilé.

Rozprávková záhradná stavebnica s dieťaťom na záhrade
Foto s láskavým dovolením Amazon.com

PRE VIAC ZÁHRADNÍCKY S NÁPADMI PRE DETI:

Ktorá rozprávková záhrada sa vám páčila?

Categorized in: