Čítajme knihy, ktoré začínajú na písmeno W! Súčasťou dobrého plánu lekcie s písmenom W bude čítanie. List W Book List je nevyhnutnou súčasťou vášho predškolského kurikula, či už v triede alebo doma. Pri učení sa písmena W si vaše dieťa osvojí rozpoznávanie písmena W, ktoré možno urýchliť čítaním kníh s písmenom W.

    Predškolské knihy s písmenom W - niekoľko obalov kníh s písmenom W zobrazených na žltom pozadí obklopenom písmenami predškolského veku - Kids Activities Blog
Pozrite si tieto skvelé knihy, ktoré vám pomôžu naučiť sa písmeno W!

PREDŠKOLSKÉ LISTINNÉ KNIHY PRE LIST W

Vaša Existuje toľko zábavných kníh s písmenami pre deti predškolského veku. Rozprávajú príbeh písmena W s jasnými ilustráciami a pútavými dejovými líniami. Tieto knihy sú skvelé na čítanie denných listov, nápady na týždeň kníh pre predškolské zariadenia, nácvik rozpoznávania písmen alebo len tak si sadnúť a čítať!

Súvisiace: Pozrite si náš zoznam najlepších predškolských zošitov!

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy.

Slová začínajúce na písmeno W ako veľryba
Prečítajme si o písmene W!

KNIHY NA PÍSMENO W, NAUČENIE PÍSMENA W

Či už je to hláska, morálka alebo matematika, každá z týchto kníh presahuje rámec výučby písmena W! Pozrite si niektoré z mojich obľúbených.

slimák a veľryba
Kniha písmeno W: Slimák a veľryba

1. Slimák a veľryba

->Kúpiť knihu tu

Keď sa malý slimák stretne s veľrybou hrbatou, cestujú spolu do vzdialených krajín. Pre slimáka, ktorý ešte nikdy neopustil domov, je to splnený sen. Ale keď veľryba pláva príliš blízko brehu, podarí sa slimákovi zachrániť svojho nového priateľa? Táto kniha s písmenom W je príliš roztomilý!

nahnevaný somár
Kniha písmeno W: The Wonky Donkey

2. Wonky Donkey

->Kúpiť knihu tu

Deti budú milovať túto hysterickú knihu na čítanie! Deti budú mať záchvaty smiechu s touto dokonalou rozprávkou o roztomilom oslíkovi na čítanie. Na poslednej strane knihy čitatelia skončia s odvážnym, mrzutým, smradľavým, vychudnutým, vychudnutým, žmurkavým oslíkom!

miestnosť na metle
Kniha písmeno W: Izba na metle

3. Izba na metle

->Kúpiť knihu tu

Čarodejnica a jej mačka šťastne lietajú po oblohe na metle, keď sa vietor zdvihne a odfúkne čarodejnícky klobúk, potom jej luk a potom jej prútik! Našťastie tri užitočné zvieratká nájdu chýbajúce veci a jediné, čo chcú na oplátku, je jazda na metle. Je však na metle miesto pre toľko priateľov? A keď dôjde ku katastrofe, podarí sa im zachrániť čarodejnicu pred hladným drakom? So slovami ako čarodejnica a vietor, toto je skvelá kniha s písmenom Whlavne okolo Halloweenu!

pozor na vlka!
Kniha písmeno W: Pozor na vlka!

4. Pozor na vlka!

->Kúpiť knihu tu

Tieto malé prasiatka musia pred párty urobiť toľko – musia upiecť tortu, vyzdobiť dom, doručiť pozvánky a čo je najdôležitejšie, dávať pozor na Vlka! Táto zábavná kniha pomáha naučiť písmeno W, zatiaľ čo máte čas na príbeh!

traktor mac sa oplatí počkať
Kniha písmeno W: Traktor Mac, ktorý stojí za to počkať

5. Traktor Mac Stojí za to počkať

->Kúpiť knihu tu

Ošípané, Pete a Paul, túžia pomôcť farmárovi Billovi vypestovať najlepšie a najväčšie vodné melóny, takže vyhrá na každoročnej výstave ovocia a zeleniny, ale ich príliš horlivé úsilie pomôcť melónom rásť rýchlejšie nakoniec zničí celý melón. Tractor Mac a priatelia učia Petea a Paula, že s trpezlivosťou a starostlivosťou môžu aj oni vypestovať cenný melón. Technicky tiež skvelá kniha s písmenom P!

semienko vodného melónu
Kniha písmeno W: Semeno vodného melóna

6. Semeno melónu

->Kúpiť knihu tu

Krokodíl miluje melón, ale čo sa stane, keď sa prevalí jeho najväčší strach z prehltnutia semienka vodného melónu? Vyrašia mu vinič klasy? Zružovie jeho pokožka? Len jedna vec je istá: jeho bujná fantázia bude mať deti smejúc sa nahlas a prosiac o ďalšie čítanie.

Súvisiace: Pozrite si náš zoznam najlepších predškolských pracovných zošitov

Knihy s písmenom W pre predškolákov

lasice s osýpkami
Weasels With Measles je sranda!

7. Lasičky s osýpkami

->Kúpiť knihu tu

Malé lasičky sa zobudili pokryté škvrnami! Naozaj chytili osýpky? Zábavný rýmovaný príbeh, špeciálne napísaný na rozvoj fonematického povedomia, s nádhernými ilustráciami. Táto kniha je ideálna ako na čítanie nahlas, tak aj pre deti, ktoré začínajú čítať samy.

Starosť
Má váš predškolák obavy?
Aké úžasné slovo
Vedeli ste, že existuje slovo pre priateľov, ktorí sú ako rodina?

9. Aké úžasné slovo

->Kúpiť knihu tu

Vedeli ste, že existuje slovo pre priateľov, ktorí sú ako rodina? A na hľadanie niečoho vo vode iba nohami? Táto zbierka nepreložiteľných slov z celého sveta oslavuje kúzlo jazyka. Táto kniha obsahuje nádherné originálne umelecké diela a fascinujúce fakty o každom slove a kultúre, z ktorej pochádza.

Ďalšie knihy s písmenami pre predškolákov

Oh! A posledná vec! Ak radi čítate so svojimi deťmi a hľadáte zoznamy na čítanie vhodné pre vek, máme pre vás skupinu! Pridajte sa k blogu Kids Activities Blog v našej FB skupine Book Nook.

Hromada kníh pre deti všetkých vekových kategórií.  Textový nadpis hovorí "Získajte darček pre čitateľov"
Zapojte sa do KAB Book Nook a zapojte sa do našich darčekov!

Môžete sa pridať za ZADARMO a získajte prístup k všetkej zábave vrátane diskusií o detských knihách, darčeky a jednoduché spôsoby, ako podporiť čítanie doma.

Viac učenia s písmenom W pre predškolákov

Ktorá kniha s písmenom W bola najobľúbenejšou knihou vášho dieťaťa s písmenami?

Categorized in: