Dnes máme super roztomilé a ľahké občerstvenie s futbalovou tematikou, ktoré si budete chcieť pripraviť na ďalšiu párty pri sledovaní futbalu, či už ide len o rodinu alebo veľkú skupinu. Tieto pochúťky s futbalovou tematikou vyzerajú ako zelené čiary alebo hnedé futbalové prešívanie a dajú sa prekvapivo ľahko vyrobiť. Už som spomínal, že tieto futbalové krekry chutia sladko a chrumkavo a že je nemožné zjesť len jeden?

Futbalová párty Graham Crackers (text) – 3 zelené matné futbalové sušienky s bielou polevou, ktoré označujú čiary a 3 hnedé matné futbalové sušienky, ktoré majú biele futbalové prešívanie - Kids Activities Blog
Poďme urobiť futbalové sušienky pre veľkú hru!

Zatiaľ čo sme vám ukázali tieto grahamové sušienky s tematikou futbalu, zdobené ako značky a futbalové lopty, môžete zmeniť farby a pridať farby, logá a slogany svojich obľúbených futbalových tímov.

Súvisiace: Super Bowl občerstvenie a jedlo v tvare futbalu

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy.

Ingrediencie potrebné na futbalovú párty Grahamové krekry - poleva na sušienky, grahamové krekry, tmavozelené roztoky a čokoládové lupienky zobrazené na pozadí futbalového ihriska - Kids Activities Blog
Toto je to, čo potrebujete na výrobu týchto grahamových sušienok s futbalovou tematikou.

pokyny na výrobu grahamových sušienok s tematikou futbalu

Krok 1

Linka a Papier na pečenie s voskom resp pergamenový papier. Odložte bokom.

Krok 2

V malej miske vhodnej do mikrovlnnej rúry roztopte 1 polievkovú lyžicu tuku na 40 sekúnd, alebo kým sa neroztopí. Pridajte rozpustenú zelenú čokoládu a miešajte, kým sa neroztopí.

Krok 3

Ponorte (6) štvorčekov grahamového rožka do rozpustenej zelenej čokolády a rovnomerne zakryte každý kreker. Jemne položte na plech, aby ste na 15 minút „ustáli“.

Krok 4

V malej miske vhodnej do mikrovlnnej rúry roztopte 1 polievkovú lyžicu tuku na 40 sekúnd, alebo kým sa neroztopí. V samostatnej malej miske vhodnej do mikrovlnnej rúry urobte to isté s roztavenou čokoládou z tmavého kakaa. Miešame, kým sa neroztopí.

Krok 5

Zvyšných šesť štvorčekov grahamového rožka ponorte do rozpustenej horkej kakaovej čokolády a úplne zakryte. Položte na plech na pečenie na 15 minút, aby „stuhol“.

Krok 6

Krok 6 - Zdobenie vašej futbalovej párty Graham Crackers
Tieto sušienky vyzerajú tak roztomilo!

S bielou zdobiacou polevou trubičkou preneste čiaru do stredu každého zeleného grahamového sušienka. Dve malé čiary naľavo a dve malé čiary napravo od stredovej čiary, aby pripomínali značenie futbalového ihriska. Pridajte čísla metráží, ako napríklad 10, 20, 30, 40 a 50, na vrch každej sušienky.

Krok 7

Pomocou bielej zdobiacej trubice nakreslite čiaru do stredu každého tmavého kakaového grahamového rožka.

Krok 8

Potom pomocou polevy nakreslite niekoľko malých čiar prechádzajúcich cez strednú čiaru, ktoré pripomínajú šnúrky na futbale. Viola, hotovo!

Tieto Graham Crackers na futbalovej párty určite zabodujú u vášho publika!

Kroky na vytvorenie futbalovej párty Graham Crackers zobrazené v koláži
Milujem tieto báječné futbalové grahamové sušienky!

Deti sú prirodzene nadšené zo všetkého, takže sú tými najlepšími hosťami futbalovej párty fandiť domácim!

 • Existuje toľko zábavných spôsobov, ako zapojiť deti do prípravy na párty aj do samotnej večierky! Ak potrebujete viac nápadov na detskú futbalovú párty, máme ich veľa.
 • Moja dcéra to vždy miluje pomôcť s prípravou našich futbalových zápasov. Miluje organizovanie futbalových večierkov tak, že usporiada stoly s jedlom a pokrmy vlastným špeciálnym spôsobom a potom ukáže našim hosťom svoju prácu!
 • Pred futbalovým večierkom si pozrite niekoľko ukážok zo starej hry a naučte svojho drobca o futbale (samozrejme v závislosti od veku).
 • Nastaviť a futbalový stôl na zdobenie koláčikov! Pred párty deň hry upiecť futbalového tvaru cukrové sušienky a potom vyraziť čokoládová poleva, biela poleva na zdobenie koláčikov, posypea malé cukríky, aby si deti mohli pri sledovaní hry zdobiť majstrovské diela. Vyrábame aj iné guľôčkové jedlá, vždy je to výhra!
 • Futbalový remeselnícky stôl bude určite ďalším hitom! Zhromaždite všetky remeselné potreby, ktoré máte okolo domu, a položte ich na stôl pre deti, aby vyrobili papierové futbalové lopty, prilby a nápisy!

Čas prípravy
15 minút

Čas varenia
2 minúty

Celkový čas
17 minút

Ingrediencie

 • 6 listov grahamových sušienok (rozlomených na polovicu)

 • 1 T plus 1 T tuhý tuk

 • 1/2 šálky Wilton tmavozelenej čokolády sa roztopí

 • 1/2 šálky tmavého kakaa Wilton čokoláda topí alebo polosladké čokoládové kúsky

 • Wilton biela zdobiaca poleva

Inštrukcie

  1. Plech vystelieme voskom alebo pergamenovým papierom. Odložte bokom.
  2. V malej miske vhodnej do mikrovlnnej rúry roztopte 1 polievkovú lyžicu tuku na 40 sekúnd, alebo kým sa neroztopí. Pridajte rozpustenú zelenú čokoládu a miešajte, kým sa neroztopí.
  3. Ponorte (6) štvorčekov grahamového rožka do rozpustenej zelenej čokolády a rovnomerne zakryte každý kreker. Jemne položte na plech, aby ste na 15 minút „ustáli“.
  4. V malej miske vhodnej do mikrovlnnej rúry roztopte 1 polievkovú lyžicu tuku na 40 sekúnd, alebo kým sa neroztopí. V samostatnej malej miske vhodnej do mikrovlnnej rúry urobte to isté s roztavenou čokoládou z tmavého kakaa. Miešame, kým sa neroztopí.
  5. Zvyšných šesť štvorčekov grahamového rožka ponorte do rozpustenej horkej kakaovej čokolády a úplne zakryte. Položte na plech na pečenie na 15 minút, aby „stuhol“.
  6. S bielou zdobiacou polevou trubičkou nakreslite čiaru do stredu každého zeleného grahamového sušienka. Dve malé čiary naľavo a dve malé čiary napravo od stredovej čiary, aby pripomínali značenie futbalového ihriska. Pridajte čísla metráží, ako napríklad 10, 20, 30, 40 a 50, navrchu každej sušienky.
  7. Pomocou bielej zdobiacej trubice nakreslite čiaru do stredu každého tmavého kakaového grahamového rožka.
  8. Pomocou polevy nakreslite niekoľko malých čiar prechádzajúcich cez strednú čiaru, ktoré pripomínajú šnúrky na futbale.

ĎALŠIE NÁPADY NA PÁRTY z blogu Kids Activities Blog

Aký je váš najlepší tip, ako zapojiť deti do celej zábavy počas Game Day? Komentujte nižšie!

Categorized in: