Národný deň najlepších priateľov pripadá na 8. júna 2023 a je to deň, kedy si deti všetkých vekových kategórií môžu užiť deň venovaný oslave blízkych priateľstiev pomocou týchto zábavných nápadov a aktivít. Deň najlepších priateľov je ideálnym obdobím roka na zastavenie sa a venovanie minútky (alebo celého dňa, ak je to možné!) na zveľadenie priateľstva zábavnou činnosťou, ako je spoločné fotenie, pečenie torty priateľstva, preháňanie sa svojim obľúbeným televízna relácia atď.

Tlačená verzia súboru pdf s faktami o národnom dni najlepších priateľov zobrazená na stole s farbiacimi potrebami - pdf je čiernobiele s rôznymi faktami o oslave Dňa najlepších priateľov - Kids Activities Blog
Oslávme Národný deň najlepších priateľov!

Národný deň najlepších priateľov 2023

Každý rok sa stretávame s našimi priateľmi, aby sme oslávili Deň najlepších priateľov. Tento rok je Deň najlepších priateľov 8. júna 2023 a my máme toľko nápadov, ako prejaviť vašu vďačnosť a lásku ľuďom, ktorých ste si vybrali ako svoju druhú rodinu. Koniec koncov, podporujú vás a milujú vás takého, aký ste!

Súvisiace: Učiť deti byť dobrým priateľom

Zahrnuli sme aj bezplatný výtlačok Národného dňa najlepších priateľov, aby sme pridali k zábave. Kliknutím na zelené tlačidlo si tu môžete stiahnuť súbor PDF National Best Friends Day na tlač:

Národný deň najlepších priateľov pre deti

Karta a hárok zábavných faktov na vytlačenie

Prehľad o Národnom dni najlepších priateľov – vytlačený pdf na strane 1 obsahuje 6 faktov o Národnom dni najlepších priateľov
Tu sú niektoré fakty o národných najlepších priateľoch!

Naša prvá stránka na tlač ku Dňu najlepších priateľov (pozrite si aj naše omaľovánky Bratz!) obsahuje niekoľko zábavných faktov o Národnom dni najlepších priateľov, takže sa môžete dozvedieť o tomto úžasnom dni, keď sa spolu zabavíte vyfarbovaním.

Prehľad s faktami o národnom dni najlepších priateľov – vytlačený pdf na strane 2 obsahuje kartičku na vytlačenie, ktorú môžete poslať na národný deň najlepších priateľov
Dajte svojmu BFF krásnu pohľadnicu!

Naša druhá tlačová stránka Národného dňa najlepších priateľov je karta najlepších priateľov, ktorú si môžete vytlačiť a vyplniť, aby ste získali svojho BFF. Na ozdobenie použite nálepky, fixky, trblietky a veľa a veľa farieb!

Stiahnite si a vytlačte súbor pdf tu

Ďalšie zábavné prehľady z blogu o aktivitách pre deti

Viac bizarných sprievodcov sviatkami z blogu s aktivitami pre deti

Šťastný národný deň najlepších priateľov!

Categorized in: