Nižšie nájdete jednoduchý návod krok za krokom, ako nakresliť valentínskeho medvedíka a maľovanku valentínskeho medvedíka. Nič sa nevyrovná ručne nakreslenej valentínskej pohľadnici!

Kresba valentínskeho medveďa

Kresba valentínskeho medveďa vytvorená pomocou jednoduchého návodu krok za krokom.

Deti, ktoré sa práve učia kresliť, robia svoju prácu najlepšie, keď majú to, čo ja nazývam Kotva body, na ktoré sa treba odvolávať. Napríklad, požiadajte ich, aby „umiestnili ceruzku do centrum listu papiera a nakresliť a späť do stredu pre polovicu srdca“ je oveľa jasnejšie, ako len požiadať ich, aby „nakreslili polovicu srdca“. Preto odporúčam papier skladať predtým kreslenie, aby ste najskôr umiestnili horizontálne a vertikálne vodidlo. Pomáhajú zbaviť sa všetkých dohadov pri vycentrovaní veľkého srdca na list papiera. Akonáhle je srdce na svojom mieste, nakresliť zvyšok tohto jednoduchého medvedíka je hračka.

Pomocou tlačidla nižšie si stiahnite návod vo formáte PDF

Návod krok za krokom, ako nakresliť ľahkého valentínskeho medveďa, je tiež k dispozícii na stiahnutie zadarmo.

Omaľovánka valentínskeho medveďa

Materiály pre projekt Valentine Bear Project

Pokyny krok za krokom pre projekt Valentine Bear Project

Nakreslite valentínskeho medveďa so srdcom

Jedným z najlepších dôvodov, prečo sa naučiť kresliť, okrem všetkých učebných zručností, ktoré ponúkajú, je možnosť urobiť v špeciálny deň malé umelecké dielo pre niekoho výnimočného. Jeden z tých dní príde budúci mesiac, a keď sa študenti naučia nakresliť valentínskeho medveďa, majú rôzne možnosti, ako vyrobiť krásnu ručne vyrobenú valentínsku pohľadnicu.

Kreslenie tohto medveďa je také jednoduché, nehovoriac o labkách a srdci, že je to veľmi realizovateľná kresba aj pre veľmi mladých umelcov. Najťažšie bude rozhodnúť sa, ako to dokončiť — farby, pastelky, fixky?

Ak kresba vyzerá trochu vyššia ako moje iné projekty s veľkosťou písmen, je to preto, že má rozmery, aby sa dobre zmestila na zložený hárok papiera s rozmermi 9 ″ x 12 ″. To samozrejme robí peknú pohľadnicu a menšie umenie sa tiež ľahšie dokončí v jednej triede.

Pomocou tlačidla nižšie si stiahnite návod vo formáte PDF

Kresba valentínskeho medveďa ako pohľadnica

Omaľovánka valentínskeho medveďa

Študentská umelecká inšpirácia

Medveď od Samaya B., 5 rokov

Ďalšie valentínske kresliace projekty

Categorized in: