Nižšie nájdete jednoduchý návod krok za krokom, ako nakresliť kreslenú ovečku a omaľovánku kreslenej ovečky.

Kreslená kresba oviec

Kresba kreslenej ovečky, vytvorená pomocou jednoduchého návodu krok za krokom.

Kreslená kresba sa dostane k jadru niečoho alebo niekoho pomocou niekoľkých jednoduchých čiar. Ovce sú, samozrejme, známe svojou chlpatou vlnou, takže nakresliť to v jednej dlhej kučeravej línii je tak jednoduché, ako len môže byť. Pridajte nejaké super veľké oči, tvár a chvost a máte jednoduchú a veľmi roztomilú kreslenú kresbu ovečky.

Aby ovečka vykukla z pozadia, určite poriadne vyfarbite okolie. Telo bude vyzerať ešte belšie s množstvom farieb okolo.

Pomocou tlačidla nižšie si stiahnite návod vo formáte PDF

Návod krok za krokom, ako nakresliť jednoduchú kreslenú ovečku, je tiež k dispozícii na stiahnutie zadarmo.

Omaľovánka Cartoon Ovečka

Omaľovánka Cartoon Sheep, dostupná na bezplatné stiahnutie.

Materiály na kreslenie oviec

Poznámka: Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy. Ak kliknete a vykonáte akciu, bude mi kompenzovaná malá čiastka bez akýchkoľvek nákladov.

  • Kresliaci papier. Nenahrádzajte ho kopírovacím papierom alebo stavebným papierom. Povrch bude rozmazaný, vymazanie môže spôsobiť diery a farby vo všeobecnosti nebudú vyzerať tak jasné.
  • Stabilo markery. Veľké balenie ponúka veľa zábavných farebných možností, niekoľko odtieňov každej farby, vrátane niekoľkých možností pre pleť. Hroty sú ideálne na farbenie a je tu dokonca prísľub, že budú fungovať aj po odviečkovaní na 8 týždňov!
  • Ceruzka. Značka Ticonderoga je najspoľahlivejšia, robí pekné tmavé linky, keď ich potrebujete, a najľahšie sa vymazávajú.
  • Guma. Veľké, ktoré môžete držať v ruke, odvedú oveľa lepšiu prácu ako len hroty ceruzky. Stabilo markery. Majú najlepšie farby, najlepšie tipy a vydržia najdlhšie.
  • Black Sharpie Marker. Tieto permanentné fixky s jemnými bodmi sú skvelé na vytvorenie ostrého obrysu vášho výkresu. Použite ich, keď chcete, aby sa váš obrys ukázal, ale aby neboli také ťažké, aby to obmedzovalo iné veci.

Pokyny na kreslenie kreslenej ovečky krok za krokom

Viac zábavných projektov kreslenia zvierat

Categorized in: