Urobte si šľahačku z ananásu doma pomocou tohto jednoduchého receptu inšpirovaného lahodnými ananásovými nápojmi od Disney. Je ľahké ho pripraviť a deti všetkých vekových kategórií si toto leto zamilujú osviežujúce ananásové smoothie. Pikantné, sladké a svieže chute tohto napodobeného receptu Dole Whip sa stanú obľúbenou rodinnou letnou pochúťkou.

Detský nápoj: Recept na chutné ananásové smoothie z blogu Kids Activities Blog
Urobme si ananásový nápoj na leto!

Recept na napodobeninu šibača, ktorý si môžete pripraviť doma

Naše deti milujú ananás a od nášho výletu do Disney sa nevedia nabažiť tohto penivého nápoja, ktorý je v Disney vlastnostiach známy ako Dole Whip.

Súvisiace: Ako si vyrobiť kašu doma

V horúcich letných dňoch je tento plavák na bič Walt Disney World dokonalý. Je plný jednoduchých ingrediencií ako drvený čerstvý ananás alebo mrazený ananás. Urobte si osviežujúcu pochúťku s týmto receptom na kopírovanie Disney. Táto domáca verzia je veľmi podobná pôvodnému receptu.

Recept na domáci bič z ananásu

Ananásový bič Disney, hra na obľúbeného fanúšika Magic Kingdom, zaistí, že vaši princovia a princezné budú mať pocit, že deň strávený v postrekovači na záhrade je rovnako úžasný ako deň v Disney parkoch.

Tento článok obsahuje pridružené odkazy

Ananás Dole Whip Drink ingrediencie

 • 2 plechovky (20 oz. každá) rozdrvený ananás
 • 2 polievkové lyžice. citrónová šťava
 • 2 polievkové lyžice. limetkový džús
 • 1/3 šálky cukru
 • 1-1/2 šálky Cool Whip
 • Ananásová šťava (toľko alebo tak málo, koľko chcete)

návod na prípravu ananásového nápoja

Krok 1

Začnime robiť tento jednoduchý recept. Rozdrvený ananás sceďte a nechajte si 2 polievkové lyžice. šťavy. Odložte bokom.

Krok 2

Vložte ananás, citrónovú šťavu, limetkovú šťavu, cukor a odloženú šťavu do mixéra alebo kuchynského robota a rozmixujte do hladka. Miešajte o niečo dlhšie, ako si myslíte, že potrebujete, aby ste sa uistili, že nebude hrudkovitý.

Krok 3

Nalejte do galónového mraziaceho vrecka so zipsom a uložte naplocho v mrazničke na približne 1-1/2 hodiny, kým nezíska kašovitú konzistenciu.

Krok 4

Vo veľkej miske jemne premiešajte ananásovú zmes do studenej šľahačky, kým sa nezmieša. Vráťte do mrazničky asi na 1 hodinu, kým úplne nezmrazí.

Pineapple Whip – zábavný detský nápoj {Disney Inspired} na blogu s aktivitami pre deti
Pridajte do svojho ananásového nápoja posýpky, šľahačku a všetko pekné!

Krok 5

Naberte zmrzlinu do pohára a zvyšok cesta naplňte šťavou. Ozdobte si to posýpkou, ovocím, šľahačkou alebo čímkoľvek iným, po čom vaše srdiečka túžia! Teraz je vaša sladká pochúťka pripravená!

Poznámky k receptu:

Ak neznášate laktózu, môžete použiť zmrzlinu bez mliečnych výrobkov. Táto mrazená pochúťka je pre každého. Môžete použiť zmrzlinu z kokosového mlieka, zmrzlinu z ovseného mlieka alebo bezlaktózovú zmrzlinu.

Naše skúsenosti s týmto receptom na šľahačku

Keď sa počasie otepľuje a rodiny sa pripravujú na letnú dovolenku plnú zábavy so svojimi deťmi, je ideálny čas začať plánovať nejaké špeciálne dobroty, aby ste prekonali horúčavy.

Čo je lepšie ako zábavný a lahodný detský nápoj inšpirovaný Disney?

Viem, že v našich domovoch určite vyhrá čokoľvek od Disneyho, a keď k tomu pridáte nejaké zábavné slamky, pár dúhových cukríkov a kopček zmrzliny, naše deti sú šťastné.

Ananásový nápoj inšpirovaný Disney {Best Kids Drink Ever!} od Kids Activities Blog
Oh, tak chutné!

Pohodlne sa usaďte, relaxujte a užite si letnú dovolenku!

Čas prípravy
15 minút

Dodatočný čas
2 hodiny 30 minút

Celkový čas
2 hodiny 45 minút

Ingrediencie

 • 2 plechovky (20 oz. každá) rozdrvený ananás

 • 2 polievkové lyžice. citrónová šťava

 • 2 polievkové lyžice. limetkový džús

 • 1/3 šálky cukru

 • 1-1/2 šálky Cool Whip

 • Ananásová šťava (toľko alebo tak málo, koľko chcete)

Inštrukcie

 1. Rozdrvený ananás sceďte a nechajte si 2 polievkové lyžice. šťavy. Odložte bokom.
 2. Vložte ananás, citrónovú šťavu, limetkovú šťavu, cukor a odloženú šťavu do mixéra alebo kuchynského robota a rozmixujte do hladka. Miešajte o niečo dlhšie, ako si myslíte, že potrebujete, aby ste sa uistili, že nebude hrudkovitý.
 3. Nalejte do galónového mraziaceho vrecka so zipsom a uložte naplocho v mrazničke na približne 1-1/2 hodiny, kým nezíska kašovitú konzistenciu.
 4. Vo veľkej miske jemne premiešajte ananásovú zmes do studenej šľahačky, kým sa nezmieša. Vráťte do mrazničky asi na 1 hodinu, kým úplne nezmrazí.
 5. Naberte zmrzlinu do pohára a zvyšok cesta naplňte šťavou. Ozdobte si to posýpkou, ovocím, šľahačkou alebo čímkoľvek iným, po čom vaše srdiečka túžia!

Ďalšie recepty na nápoje schválené pre deti z blogu Kids Activities Blog

Aký lahodný detský nápoj! Ako chutil vašim deťom tento penivý tropický ananásový nápoj? Chutilo to ako bič Dole, ktorý ste dostali v Disney?

Categorized in: