Nižšie nájdete jednoduchý návod krok za krokom, ako nakresliť Sonic a Sonic Coloring Page. Pomocou sprievodcu ho ľahko nakreslíte tak, ako vyzerá vo svojich videohrách.

Video tutoriálu Sonic the Hedgehog

Teraz majú fanúšikovia tejto videohry k dispozícii jednoduchý návod, ktorý im pomôže nakresliť ježka Sonic. Jeho chladné kreslené oči, línia vlasov a oblečenie sú dôležité pre jeho jedinečný kreslený vzhľad. Žiadnu z týchto funkcií nie je ťažké nakresliť samy o sebe, ale pomôže vám mať sprievodcu, ktorý ich všetky umiestni na správne miesta. Najmä keď kreslíte niekoho, kto sa nikdy neprestane hýbať!

Sonic the Hedgehog je titulnou postavou a hviezdou série videohier Sonic the Hedgehog vydanej spoločnosťou Sega, ako aj mnohých sprievodných komiksov, animácií a iných médií. Je to modrý ježko, ktorý dokáže bežať nadzvukovou rýchlosťou a stočiť sa do klbka, predovšetkým preto, aby útočil na nepriateľov a zbieral zlaté prstene.

Začíname s návodmi na kreslenie

Najlepší spôsob, ako priviesť študentov k dobrému začiatku každej hodiny kreslenia, je ukázať im, ako používať vodítka ako referenčný bod. Možno ste si všimli, že všetky návody na tejto stránke majú stredom každého kroku prerušovanú čiaru v horizontálnom aj vertikálnom smere. Ak si študenti urobia svoje vlastné centrované čiary na ich vlastné papier, pred kreslením budú mať jednoduchý odkaz na sledovanie.

Kresliace zručnosti sú o získaní veľkosti a umiestnenia čiar na papieri, takže mať na začiatok nejaký vizuálny referenčný bod vždy pomôže každému naučiť sa byť o niečo presnejší. Znamená to teda, že študenti musia vytiahnuť pravítko, aby nakreslili do stredu papiera veľkú tučnú čiaru skôr, ako začnú? Bože nie, prosím nie! To bude s najväčšou pravdepodobnosťou ťažké vymazať a odvrátiť pozornosť od akéhokoľvek dokončeného umenia. Nie, jednoducho zložte list papiera na polovicu oboma spôsobmi, urobte záhyb a rozložte. Krása je v tom, že kým je kresba hotová a vyfarbená, záhyby zmiznú.

Pripojte sa k môjmu zoznamu e-mailov nižšie a získajte toto okamžité stiahnutie!

Sonic Coloring Page

Stránka Sonic Tracing

Obkreslite čiernou fixkou

Materiály pre zvukovú kresbu

  • Kresliaci papier. Toto je dobrá vec, ktorú si môžete kúpiť vo veľkom za dobrú cenu.
  • Ceruzky. Páči sa mi, ako táto značka vždy robí pekné tmavé linky.
  • Čierna značka. Permanentný fix vám dodá tmavočiernu farbu.
  • Pastelky. Väčšie balenia sú vhodné pre väčší výber farieb.
  • Poznámka: Všetky vyššie uvedené sú pridružené odkazy Amazonu.

Návod, ako nakresliť Sonic

Už ste odberateľom? Potom použite tlačidlo sťahovania nižšie

Uložte si ma na nástenku Pinterest!

Viac zábavných kreslených kreslených projektov

Teen Titans Go!
Bezzubý drak
Pavúčí muž
Hulk