Máme zábavný spôsob, ako sa naučiť písmená abecedy – stiahnite si a vytlačte si našu bezplatnú abecednú tabuľku, ktorá je ideálna pre malé aj staršie deti. Pokračujte v posúvaní na koniec príspevku pre túto úžasnú farbiarsku aktivitu!

Obrázok zobrazuje hromadu vytlačených farebných strán s abecednou tabuľkou.  Z blogu Detské aktivity
Naučiť sa ABC je tak jednoduché s trochou zábavy pri vyfarbovaní!

Bezplatná abecedná tabuľka na tlač

Naučme sa abecedu s bezplatnými pracovnými listami na tlač! Existuje mnoho hravých činností s abecedou, ako sú flash karty a abecedná pesnička, ale dnes máme skvelý nástroj, ktorý sa dá jednoducho nastaviť a sme si istí, že sa vám bude páčiť. Naše tabuľky s písmenami abecedy sú ideálne pre triednych učiteľov, triedy domáceho vyučovania alebo ako jednoduchá revízia písmen, ktorú si môžete urobiť doma. Pre stiahnutie kliknite na zelené tlačidlo:

Ako používať bezplatnú tabuľku ABC na tlač

Tabuľka ABC, ktorú je možné vytlačiť, obsahuje malé aj veľké písmená, ako aj niekoľko nákresov, aby sa deti zapojili do aktivity.

Odporúčame tieto vytlačiteľné tabuľky ABC študentom materských škôl a starším, aj keď mladšie deti ich môžu použiť na to, aby sa začali zoznamovať so svojimi písmenami ABC, pretože môžete naučiť zvuky písmen pri vyfarbovaní tlačív. Používaním týchto bezplatných abecedných tlačív a trochou denného času na písanie budú prví študenti čoskoro schopní písať svoje vlastné jednoduché vety.

Tento článok obsahuje pridružené odkazy.

Jednoduchá abecedná tabuľka sfarbenie stránky

Omaľovánka grafu ABC na vytlačenie
Vyfarbite si vlastnú abecednú tabuľku!

Na našej prvej maľovanke sú veľké písmená (v anglickej abecede) z AZ. Deti môžu vyfarbiť každé písmeno a povedať nahlas slovo, ktoré sa týmto písmenom začína, alebo hľadať predmet, ktorý sa týmto písmenom začína. Keď sú hotové, môžete ich zalaminovať a položiť na stenu, aby ich mohli upravovať tak často, ako je to potrebné.

Omaľovánka nácviku sledovania písmen

Omaľovánka grafu ABC na vytlačenie
Teraz poďme urobiť nejaké sledovanie!

Naša druhá omaľovánka obsahuje ABC veľkými aj malými písmenami vedľa predmetu alebo zvieraťa, ktoré začína týmto písmenom. Je to skvelý doplnok k predchádzajúcej maľovanke, pretože deti dostanú aj vizuálnu pomôcku. Môžu obkresľovať písmená a potom vyfarbiť kresbu vedľa nich.

STIAHNUŤ A VYTLAČIŤ ZADARMO VYTLAČITEĽNÉ ABECEDNÉ TABUĽKY V PDF TU

Táto tabuľka ABC má veľkosť pre štandardné písmeno papier do tlačiarne rozmery – 8,5 x 11 cm.

Odporúčaný SPOTREBNÝ MATERIÁL PRE VYTLAČITEĽNÉ TABUĽKY ABECEDA

VIAC ZÁBAVNÝCH Omaľovánok A PRACOVNÝCH LISTOV NA VYTLAČENIE Z BLOGU DETSKÝCH AKTIVIT

Viac zábavy s maľovankami abecedy

Ako budete používať tieto omaľovánky s abecedou na tlač?

Categorized in: