Chcete sa naučiť vyrábať hračky do kúpeľa vlastnými rukami? Nehľadaj ďalej! Výroba hračiek do vane vlastnými rukami je jednoduchá, zábavná a cenovo dostupná. Deti všetkých vekových kategórií budú milovať výrobu týchto super zábavných hračiek do vane vlastnými rukami. Najlepšie na tom je, že tieto hračky do vane pre domácich majstrov si môžete vytvoriť tak, aby vyzerali ako vaše obľúbené postavičky! Je to kreatívne, zábavné a podporuje predstieranie.

Text: Vyrobte si vlastné hračky do kúpeľa- Urob si svoje hračky do kúpeľa- Ryby v rastlinách vyrobené z peny, modré nožnice vystrihujú kresbu chobotnice a penová zlatá rybka- blog aktivít pre deti
Poďme si vyrobiť DIY hračky do kúpeľa!

Domáce hračky do kúpeľa pre deti

Tento projekt výroby hračiek do kúpeľa premení obyčajné remeselné potreby na domáce hračky do kúpeľa, ktorých výroba je super jednoduchá a zábavná! Všetko, čo potrebujete, sú penové obliečky, permanentný popisovač a nožnice a za pár minút budete mať nové obľúbené hračky do vane prispôsobené tomu, čo vaše batoľa alebo predškolák miluje.

U nás doma sa tvorí veľa kutilov. Je zábavné vidieť, ako sa vedenie dieťaťa môže zmeniť na skvelý nápad na hru. Moja dcéra chodila na hodiny plávania a povedala, že plaváky, ktoré deti používajú, sú v pohode, pretože sa lepia na steny bazéna.

Tento článok obsahuje pridružené odkazy.

Súvisiace: Zistite, ako môžu vaše deti maľovať vo vani!

Pomôcky potrebné na výrobu hračiek do kúpeľa

Jednoduché pokyny pre výrobu hračiek do kúpeľa

Krok 1

Vezmite si balík penových remeselných listov a nakreslite na ne niekoľko obrázkov pomocou permanentnej značky (pretože nechcete, aby sa vaše návrhy zmyli.)

Moja dcéra vždy milovala morské panny, takže to bola inšpirácia pre jej hračky a pridala hviezdice, chobotnicu, morské riasy a ryby, aby vytvorila podmorský svet. Čokoľvek sa však hodí – piráti alebo žraloky sa hodia k téme vody, ale môžete kresliť rozprávkové postavičky alebo dokonca autoportréty.

Tip na kreslenie:

Získajte jeden z našich jednoduchých návodov na kreslenie a vytvorte jednu z týchto zábavných kresieb:

2. krok – DIY vane – vystrihnite si tvary nožnicami. – blog o aktivitách pre deti
Vystrihnite svoje tvary nožnicami.

Krok 2

Vystrihnite svoje tvary nožnicami.

Aj keď budete na svoje malé deti dohliadať vždy, keď sa budú hrať s vodou, stále je dobré urobiť hračky do vane dostatočne veľké, aby nepredstavovali nebezpečenstvo udusenia a tiež, aby neboli dosť malé na to, aby hlavičkou dole. zásuvka.

3. krok – DIY hračky do kúpeľa – penová zlatá rybka na modrom pozadí – čas na hranie – blog o aktivitách pre deti
Táto hračka do vane pre domácich majstrov vyzerá ako Nemo! A teraz je čas hrať!

Krok 3

Čas hrať!

Návrhy na výrobu hračiek do kúpeľa

Môj návrh, že penové obliečky, ktoré máme v našej výrobnej škatuľke, by mohli byť tiež lepkavé, ak by ich namočila, podnietil nápad: mohla by si vyrobiť vlastné hračky do kúpeľa – skvelé na použitie v spojení s maľovaním vo vani!

Vezmite si svoje penové postavičky so sebou do vane a akonáhle budú mokré, budete ich môcť prilepiť na bočnú stranu vane a užiť si s nimi nejaké dobrodružstvá pri kúpeli – to by mohlo viesť k zaujímavému improvizovanému rozprávaniu.

Hotové hračky do kúpeľa pre domácich majstrov a domáce hračky do kúpeľa nalepené na boku bielej vane – hviezdice, chobotnice, morská panna a chaluhy – blog o aktivitách pre deti
Vyrobte si tie najlepšie hračky do kúpeľa!

Materiály

  • penové remeselné obliečky – rôzne farby

  • permanentný marker

  • nožnice alebo predškolské tréningové nožnice

Inštrukcie

  1. Vezmite si balík penových remeselných listov a nakreslite na ne niekoľko obrázkov pomocou permanentnej značky (pretože nechcete, aby sa vaše návrhy zmyli.)
  2. Vystrihnite svoje tvary nožnicami.
  3. Čas hrať!

Viac aktivít a zábavy pri kúpaní z blogu s aktivitami pre deti

Nemusíte sa zastaviť len pri použití niektorých penových postáv. Prečo nepridať trochu potravinárskeho farbiva do vody vo vani, aby ste skutočne pripravili scénu pre nejakú imaginárnu hru? Čas kúpania je pre vaše deti skvelou príležitosťou, aby si užili nejakú zmyslovú hru. Budú sa špliechať akýmkoľvek spôsobom, tak prečo nepridať nejaké ďalšie prvky. Zmrazte kocky ľadu s nejakým potravinárskym farbivom a pridajte ich do vane alebo naplňte vodné pištole farebnou vodou.

Obľúbili si vaše deti domáce hračky do kúpeľa?

Categorized in: