Tu je jednoduchý spôsob, ako nakresliť Biely dom v celej jeho symetrickej kráse. Šablóna mriežky skutočne pomáha študentom všetkých vekových kategórií kresliť čo najlepšie.

Kresba Bieleho domu

Inštruktážne video pre Biely dom

Keď sa študenti naučia kresliť Biely dom, budú si nielen lepšie pamätať, ako naozaj vyzerá, ale dokážu oceniť aj všetku tú úžasnú symetriu, ktorú má. Architekt James Hoban vyhral súťaž, aby sa stal jeho dizajnérom, a založil ho na dome v Írsku s názvom Leinster House. Dokončenie tejto slávnej budovy trvalo 8 rokov a bola natretá linkovou bielou farbou, ktorá vytvorila farbu, z ktorej vznikla jej slávna prezývka.

Pokiaľ ide o kreslenie budov takto rovno a usporiadane, existuje jedna pomôcka, ktorá študentom skutočne pomôže. V skutočnosti je nie pravítko, pretože môžu byť pre mladé ruky nepríjemné na ovládanie a sťažiť videnie vecí. Nie, najlepšou pomôckou, ktorá študentom pomôže, je dať im predtlačenú mriežku, ktorá zodpovedá návodu krok za krokom. Pomáha im to zistiť, ako majú byť ich čiary rovné, a zároveň do projektu pridáva trochu matematiky. Koniec koncov, ich kresba v Bielom dome bude mať najväčšiu symetriu, ak budú pri kreslení počítať políčka, takže všetky tie malé tvary sa k sebe hodia. Upozorňujeme, že návod, ktorý si môžete stiahnuť nižšie, obsahuje stránku s touto mriežkou.

Pomocou tlačidla nižšie si stiahnite návod vo formáte PDF

Omaľovánka Bieleho domu

Materiály pre kresbu Bieleho domu

  • Kresliaci papier. Toto je dobrá vec, ktorú si môžete kúpiť vo veľkom za dobrú cenu.
  • Ceruzky. Páči sa mi, ako táto značka vždy robí pekné tmavé linky.
  • Čierna značka. Permanentný fix vám dodá tmavočiernu farbu.
  • Pastelky. Väčšie balenia sú vhodné pre väčší výber farieb.
  • Poznámka: Všetky vyššie uvedené sú pridružené odkazy Amazonu.

Návod na kreslenie Bieleho domu krok za krokom

Ďalšie symboly projektov kreslenia v USA

výkres budovy hlavného mesta
Ako nakresliť Capitol
Nakreslite Sochu slobody
Nakreslite tvár sochy slobody
Študentská inšpirácia: Kresba od Dylana, 4. ročník

Uložiť

Uložiť