Tento kalendár domácich úloh, ktorý si deti môžu stiahnuť a vytlačiť, je skvelý na to, aby držali krok s domácimi úlohami. Či už ste na základnej škole, strednej škole, strednej škole alebo mimo nej, organizácia je kľúčom k úspechu! Už nikdy nezabudnete na nadchádzajúce úlohy s týmto jednoduchým systémom plánovania domácich úloh, ktorý funguje doma aj v triede.

Stránka týždenného kalendára s domácimi úlohami „My School Week“ na stole, obklopená roztrúsenými ceruzkami, pastelmi, perami a farbami
Tieto domáce kalendáre na tlač sú najrýchlejším spôsobom, ako pomôcť vášmu dieťaťu zorganizovať si týždeň.

Bezplatný vytlačený kalendár domácich úloh pre deti

Udržať organizáciu domácich úloh pre deti je často problém, a preto sme vytvorili tento bezplatný kalendár domácich úloh na tlač, ktorý vám pomôže sledovať, čo je potrebné urobiť do kedy. Kliknutím na zelené tlačidlo si teraz stiahnete a vytlačíte kalendár domácich úloh:

Pomôžte svojim deťom zapamätať si a usporiadať si domáce úlohy s týmto týždenným kalendárom domácich úloh a zároveň si vytvoriť dobré študijné zručnosti vytlačením jedného pre každú triedu alebo sériu tried.

Kalendár domácich úloh pre deti na tlač

Táto súprava týždenného kalendára domácich úloh na tlač obsahuje dve verzie: plnofarebnú šablónu a čiernobielu šablónu – a áno, obe sú zadarmo.

Stránka s týždenným kalendárom domácich úloh „My School Week“ na stole, obklopená rozhádzanými pastelkami a ceruzkami
Bezplatný týždenný kalendár domácich úloh „My School Week“ pre vašich najmenších.

1. Zelenobiely kalendár domácich úloh na môj školský týždeň

Farebná verzia tohto kalendára domácich úloh je ideálna na sledovanie celej vašej práce. Na každý deň máte priestor plánovania a oblasť zadania domácej úlohy s predmetom, úlohou a termínom dokončenia so začiarkavacím políčkom.

čiernobiela verzia vytlačeného kalendára domácich úloh pre deti, aby si udržali poriadok - Kids Activities Blog
Bezplatný vytlačiteľný týždenný školský kalendár domácich úloh, ale čiernobiely.

2. Čiernobiely školský týždenný kalendár domácich úloh

Nemáte farebnú tlačiareň? To je v poriadku, máme čiernobiely týždenný školský kalendár domácich úloh. Máme rozvrhovú oblasť od pondelka do piatku. Máme aj sekciu s domácimi úlohami, predmetom a termínom, ako aj zaškrtávacie políčko.

Stiahnite si a vytlačte Kalendár Plánovanie pdf súboru tu

Týždenný kalendár domácich úloh pre deti na tlač

Vaše deti budú milovať, aké ľahké je naplánovať si školskú pracovnú náplň s týmto kalendárom – a VY sa vám bude páčiť, ako nezávislé sa stanú, keď sa na to dostanú.

Náš bezplatný tlačový plánovací list umožní vašim deťom napísať si každodenné aktivity na celý týždeň.

Plánujte si domácu úlohu s rozvrhom na tlač

Do prvého bloku si zapíšte predmety každého dňa a do spodného bloku napíšte konkrétne úlohy s ich termínom – so zabudnutými úlohami sa môžete rozlúčiť!

Nezabudnite to po dokončení zaškrtnúť, pretože to im dá pocit úspechu.

Stránka s týždenným kalendárom domácich úloh „My School Week“ na stole, obklopená rozhádzanými ceruzkami, fixkami, pastelkami a plastovými ABC
Tento týždenný kalendár domácich úloh je zábavný a farebný – alebo si môžete zaobstarať čiernobielu verziu a vyfarbiť si ju sami!

Používanie kalendára domácich úloh

Kalendár je skvelý spôsob, ako pomôcť školákom udržať si prehľad. Či už ide o bežnú hodinu, ako je čítanie, veda alebo dokonca niečo ako telesná výchova, tento kalendár je nevyhnutnosťou pre študijný život vášho dieťaťa.

Môžete vytlačiť toľko, koľko chcete. Takže môžete mať pripomenutia domácich úloh vo svojich zakladačoch, izbe alebo chladničke. Vďaka tomu bude váš plán domácich úloh prebiehať hladko a pomôže vám to so zručnosťami v oblasti riadenia času. Na každý deň v týždni, keď ste v škole, je miesto.

Teraz si môžete zapamätať dôležité veci pre nadchádzajúce hodiny, ako sú záverečné skúšky a termíny. Môžete tiež napísať úradné hodiny pre učiteľov, s ktorými sa potrebujete porozprávať, alebo pre profesorov. Pripomenutie, aby ste priniesli veci školskej sestre. V tomto rozvrhu domácich úloh je miesto na všetko!

Ďalšia pomoc s domácimi úlohami a organizáciou z blogu s aktivitami pre deti

Ako vaše dieťa používa kalendár domácich úloh, ktorý je možné vytlačiť? Pomohlo to udržať deťom poriadok, pokiaľ ide o domáce úlohy?

Categorized in: