Tieto zábavné a interaktívne pracovné hárky s písmenom U sú skvelé pre batoľatá, predškolákov a škôlkarov, ktorí sa učia písmeno U. Pomôžte im trochu uľahčiť učenie sa písmena U s týmito bezplatnými pracovnými listami s písmenom U pre rannú gramotnosť, ktoré si môžete stiahnuť a vytlačiť. Použite tieto pracovné listy doma, v triede alebo pri letnom učení o písmene U.

Pracovné hárky s písmenom U pre deti – zobrazených je 6 tlačených pdf stránok s pracovným listom pre omaľovánky písmena U, obkresľovanie písmen a počiatočné zvuky – blog aktivít pre deti
Naučme sa našu abecedu s týmito pracovnými listami s písmenom U!

Pracovné listy s písmenom U

U je pre jednorožca, U je pre dáždnik…Týchto 8 pracovných listov sú ideálne pre batoľatá, predškolákov a dokonca aj deti v škôlke. Táto zbierka pracovných listov obsahuje rôzne úrovne obtiažnosti a rôzne spôsoby, ako sa naučiť písmeno U, čím si rozšíria svoje vedomosti o abecede. Kliknutím na tlačidlo si teraz stiahnete a vytlačíte tieto pracovné listy s písmenom A pre predškolákov a materskú školu:

Súvisiace: Veľký zdroj informácií o písmene U

Tieto bezplatné tlačiteľné pracovné hárky sú abecedné jednotky, ktoré obsahujú veľké aj malé písmená a učia slová, ktoré začínajú písmenom U. Tieto pracovné hárky s abecedou sú zábavným spôsobom, ako pomôcť žiakom materských škôl, predškolákom a ešte mladším deťom naučiť sa písmená abecedy.

Súvisiace: Získajte správny úchop ceruzky: ako držať ceruzku

Bezplatná 8-stranová súprava pracovných listov s písmenom U na tlač

  • 4 pracovné listy abecedy pre písmeno U veľkých a malých písmen na obkresľovanie s obrázkami na vyfarbenie
  • 1 pracovný list písmena abecedy sledovanie slov začínajúcich na písmeno U
  • 2 pracovné listy s písmenami abecedy začínajúcich U zvukových aktivít
  • 1 pracovný list abecedy Omaľovánka písmeno U

Pozrime sa na každú z bezplatných tlačiteľných abecedných položiek, ktoré sú súčasťou tejto sady tlačiteľných činností…

1. Dva pracovné hárky na obkresľovanie veľkých písmen pre písmeno U

Pracovné hárky s písmenom U – obkreslite veľké písmeno U a vyfarbite jednorožca – zobrazený súbor pdf s pracovným hárkom – blog aktivít pre deti
Vyfarbme jednorožca a obkreslite veľké písmená U!

Tieto voľné pracovné hárky s písmenom U v skutočnosti obsahujú 2 obkresľovacie strany s veľkým písmenom U na precvičovanie veľkého písmena U na bodkovaných čiarach. Naučiť sa veľké písmená môže byť jednoduché na tomto cvičnom liste.

Ten vyššie obsahuje robota, ktorý sa dá vyfarbiť. Druhá obkresľovacia stránka s veľkým písmenom U obsahuje jednorožca, ktorý sa môže zdvojnásobiť aj ako zábavná omaľovánka s písmenom U na ďalšie precvičenie tvorby veľkých písmen.

Sledovanie písmen pomáha deťom s tvorbou písmen, rozpoznávaním písmen a identifikáciou písmen, skorým písaním a jemnou motorikou!

2. Dva pracovné hárky na obkresľovanie malých písmen pre písmeno U

bezplatný vytlačiteľný súbor pdf s pracovným listom s písmenom U zobrazený s malými písmenami nácviku obkresľovania a dáždnikov, ktoré možno vyfarbiť – blog aktivít pre deti
Obkreslíme malé písmeno U a vyfarbíme obrázok.

K dispozícii sú aj 2 stránky s malými písmenami, ktoré sú podobné tým veľkým. Jeden má na sebe jednorožca, ale tento má na sebe dáždniky na ďalšie cvičenie! Zdvojnásobia sa aj ako hárky s malými písmenami U.

Boli navrhnuté tak, aby malé deti videli rozdiel medzi veľkými a malými písmenami. Veľké písmená vs. malé písmená.

Sledovanie písmen pomáha deťom s tvorbou písmen, rozpoznávaním písmen a identifikáciou písmen, skorým písaním a jemnou motorikou!

Súvisiace: Keď budete pripravení, vyskúšajte náš pracovný list na písanie písaného písmena U

3. Pracovný list o vyfarbení písmena U

Omaľovánka s písmenom U z blogu o detských aktivitách zobrazená s ABCDEF, farebné ceruzky, fixky, pastelky, detské aktivity dot com
Vyfarbíme písmeno u!

Táto omaľovánka môže byť jednoduchá, ale obsahuje písmeno U a 3 ježkov. Všetky začínajú na písmeno U!

Rôzne aktivity im pomôžu zapamätať si lekciu! Zábavy a praxe je dosť aj pre toho najnáročnejšieho študenta. Milujeme zábavné maľovanky!

4. Objekty, ktoré začínajú omaľovánkou na písmeno U

hárok s písmenom U a hárok na vyfarbenie- začiatočné zvuky abeceda pracovný hárok pdf- blog aktivít pre deti
Vyfarbíme predmety, ktoré začínajú na písmeno U.

Tento pracovný hárok na tlač je veľmi zábavný pri skúmaní zvukov písmen! Deti vyfarbia predmety, ktoré začínajú na písmeno U.

Vezmite si pastelky, fixky alebo farebné ceruzky a začnite vyfarbovať: jednorožec a dáždnik… vidíte už obrázky, ktoré začínajú na U?

5. Zakrúžkujte objekty, ktoré začínajú U Pracovný list

Pracovný list s písmenom U – zakrúžkujte predmety – zobrazený pracovný list vo formáte PDF – blog o aktivitách pre deti
Zakrúžkujme predmety, ktoré začínajú na písmeno U.

Aký roztomilý je tento pracovný list na tlač o zvukoch písmena U? Tento pracovný list je skvelý spôsob, ako sa naučiť zvuky začiatočných písmen. Deti zakrúžkujú všetky obrázky, ktoré začínajú na písmeno U.

Vezmite si ceruzku, pastelky alebo fixky a zakrúžkujte: ježka, jednorožca a dáždnik.

Našiel som ich všetky?

6. Obkreslite pracovný list U Words

bezplatný pracovný list s písmenom U vo formáte pdf, ktorý možno vytlačiť – sledujte slová: jednorožec, dáždnik, ježko, ufo
Precvičme si písanie obkresľovaním týchto slov, ktoré začínajú na písmeno U.

V tomto pracovnom liste pre predškolské a materské školy budú deti obkresľovať slová, ktoré začínajú písmenom U. Na tomto pracovnom liste na rozpoznávanie písmen má každé slovo hneď vedľa seba obrázok.

Nielenže sú tieto skvelé kresliace cvičenia pre mladšie deti zdôrazňujúce jemné motorické zručnosti, ale tiež pomáhajú čitateľovi spájať písmená abecedy so slovami. Čo je potom umocnené obrázkom pri slove.

Stiahnite si súbor PDF Letter U Preschooler Worksheets Pack tu:

ĎALŠIE ABECEDEČNÉ AKTIVITY A PREDŠKOLSKÉ PRACOVNÉ LISTY

Hľadáte ďalšie vzdelávacie aktivity? Máme ešte viac bezplatných vytlačiteľných predškolských pracovných listov a aktivít, ktoré si budete chcieť vyskúšať.

Bezplatné tlačiteľné pracovné listy s písmenom U
Poďme sa dnes zabaviť s pracovnými listami s abecedou!

Ďalšie listy s listami pre predškolákov a škôlkarov z blogu s aktivitami pre deti

Remeslá, ktoré začínajú písmenom U

Máme niekoľko super zábavných remesiel, vrátane jedlých, ktoré začínajú písmenom U!

Tieto listy na tlač sú súčasťou našich predškolských osnov. Bavili sa vaše deti s týmito bezplatnými pracovnými listami s písmenom U, ktoré je možné vytlačiť?

Uložiť

Categorized in: