Tieto zábavné a interaktívne pracovné listy s písmenom A sú skvelé pre batoľatá, predškolákov a škôlkarov, ktorí sa učia písmeno A. Pomôžte im trochu uľahčiť učenie sa písmena A s týmito bezplatnými pracovnými listami s písmenom A pre rannú gramotnosť, ktoré si môžete stiahnuť a vytlačiť. Použite tieto pracovné listy doma, v triede alebo pri letnom učení o písmene A.

Pracovné listy s písmenom A pre deti – zobrazených je 6 tlačených pdf strán s pracovným listom pre písmeno a – vymaľovánky písmen, obkresľovanie písmen a počiatočné zvuky – blog aktivít pre deti
Naučme sa našu abecedu s týmito písmenami a pracovnými listami!

Súvisiace: Ďalej si pozrite naše pracovné listy s písmenom B

Pracovné listy s písmenom A

A je prvé písmeno abecedy.

A je pre žaluď, a je pre mravca… A je tiež pre úžasné, ktorým ste vy a vaše deti! Týchto 8 pracovných listov je ideálnych pre batoľatá, predškolákov a dokonca aj deti v škôlke. Táto zbierka pracovných listov obsahuje rôzne úrovne obtiažnosti a rôzne spôsoby, ako sa naučiť písmeno A rozširovať svoje znalosti abecedy. Kliknutím na tlačidlo si teraz stiahnete a vytlačíte tieto pracovné listy s písmenom A pre predškolákov a materskú školu:

Súvisiace: Veľký zdroj informácií o písmene a

Tieto voľné tlačiteľné pracovné hárky sú abecedné jednotky, ktoré obsahujú veľké aj malé písmená a učia slová, ktoré začínajú písmenom a. Tieto pracovné listy s abecedou sú zábavným spôsobom, ako pomôcť školákom, predškolákom a ešte mladším deťom naučiť sa písmená abecedy.

Súvisiace: Získajte správny úchop ceruzky: ako držať ceruzku

Bezplatná 8 stránková sada pracovných listov Letter A

  • 4 pracovné listy abecedy pre písmeno A veľkých a malých písmen na obkreslenie obrázkami na vyfarbenie
  • 1 pracovný list písmena abecedy sledovanie slov začínajúcich na písmeno A
  • 2 pracovné listy s písmenami abecedy začínajúcich zvukových aktivít
  • 1 pracovný list abecedy Omaľovánka písmeno A

Pozrime sa na každú z bezplatných tlačiteľných abecedných položiek, ktoré sú súčasťou tejto sady tlačiteľných činností…

1. Dva pracovné hárky na obkresľovanie veľkých písmen pre písmeno A

Pracovný list napíšte písmeno A – nakreslite veľké písmeno A a vyfarbite mravca – zobrazený súbor PDF s pracovným hárkom – Kids Activities Blog
Vyfarbite mravca a obkreslite veľké písmená A!

Tieto voľné pracovné hárky s písmenom A v skutočnosti obsahujú 2 obkresľovacie strany s veľkým písmenom A na precvičovanie veľkého písmena A na bodkovaných čiarach. Naučiť sa veľké písmená môže byť jednoduché na tomto cvičnom liste.

Ten vyššie obsahuje veľkého mravca, ktorý sa dá vyfarbiť. Druhá obkresľovacia strana s veľkým písmenom A obsahuje jablko, ktoré sa môže zdvojnásobiť aj ako písmeno. Zábavná omaľovánka na ďalšie precvičenie tvorby veľkých písmen.

Sledovanie písmen pomáha deťom s tvorbou písmen, rozpoznávaním písmen a identifikáciou písmen, skorým písaním a jemnou motorikou!

2. Dva pracovné hárky na obkresľovanie malých písmen pre písmeno A

bezplatný vytlačiteľný list, pracovný list vo formáte PDF zobrazený s nácvikom obkresľovania malých písmen a jablkom, ktoré je možné vyfarbiť - Kids Activities Blog
Obkreslite malé písmená A a vyfarbite jablko!

Hádaj čo? K dispozícii sú aj 2 stránky s malými písmenami, ktoré sú podobné tým veľkým. Jeden má na sebe mravca, ale tento má na sebe jablko na ďalšie cvičenie! Zdvojujú sa aj ako malé písmená a farbičky.

Boli navrhnuté tak, aby malé deti videli rozdiel medzi veľkými a malými písmenami. Veľké písmená vs. malé písmená.

Sledovanie písmen pomáha deťom s tvorbou písmen, rozpoznávaním písmen a identifikáciou písmen, skorým písaním a jemnou motorikou!

Súvisiace: Keď budete pripravení, vyskúšajte náš kurzívový list a pracovný list na písanie

3. Pracovný list o vyfarbení písmena A

Omaľovánka Letter A z blogu Kids Activities Blog zobrazená s písmenami A, B, C, farebnými ceruzkami, fixkami, pastelkami a Kids Activity dot com.
Vyfarbi písmeno A!

Táto omaľovánka môže byť jednoduchá, ale obsahuje písmeno A a 2 mravce, ako aj jablko. Všetky začínajú na písmeno A!

Rôzne aktivity im pomôžu zapamätať si lekciu! Zábavy a praxe je dosť aj pre toho najnáročnejšieho študenta. Milujeme zábavné maľovanky!

4. Objekty, ktoré začínajú písmenom A Omaľovánka

list pracovný hárok a hárok na vymaľovanie - počiatočné zvuky abeceda pracovný list pdf - Blog aktivít pre deti
Vyfarbi obrázky, ktoré začínajú na písmeno A!

Tento pracovný hárok na tlač je veľmi zábavný pri skúmaní zvukov písmen! Deti vyfarbia predmety, ktoré začínajú na písmeno a.

Vezmite si pastelky, fixky alebo farebné ceruzky a začnite vyfarbovať: žaluď, sekeru a mravca… vidíte už obrázky, ktoré začínajú na a?

5. Zakrúžkujte objekty, ktoré začínajú pracovným listom

Písmeno pracovného hárka – zakrúžkujte predmety – zobrazený pracovný hárok vo formáte pdf – Blog aktivít pre deti
Zakrúžkuj predmety, ktoré začínajú na písmeno A!

Aký roztomilý je tento pracovný hárok na tlač o zvuku písmena a? Tento pracovný list je skvelý spôsob, ako sa naučiť zvuky začiatočných písmen. Deti zakrúžkujú všetky obrázky, ktoré začínajú na písmeno a.

Vezmite si ceruzku, pastelky alebo fixky a zakrúžkujte: žaluď, mravec, sekera a jablko.

Našiel som ich všetky?

6. Trace The A Words Worksheet

bezplatný vytlačiteľný list a pracovný list pdf - nasledujte slová: jablko, sekera, žaluď, mravec - Blog aktivít pre deti
Precvičte si písanie obkresľovaním všetkých slov, ktoré začínajú na písmeno A.

V tomto pracovnom liste pre predškolské a materské školy budú deti sledovať slová, ktoré začínajú na písmeno a. Na tomto pracovnom liste na rozpoznávanie písmen má každé slovo hneď vedľa seba obrázok.

Nielenže sú tieto skvelé kresliace cvičenia pre mladšie deti zdôrazňujúce jemné motorické zručnosti, ale tiež pomáhajú čitateľovi spájať písmená abecedy so slovami. Čo je potom umocnené obrázkom pri slove.

Stiahnite si súbor PDF Letter A Predschool Worksheet Pack tu

Ďalšie bezplatné pracovné listy a predškolské abecedné aktivity

Hľadáte ďalšie vzdelávacie aktivity? Máme ešte viac bezplatných vytlačiteľných predškolských pracovných listov a aktivít, ktoré si budete chcieť vyskúšať.

Listy a pracovné hárky, obkresľovacie hárky a maľovanky vytlačené súbory PDF zobrazené na drevenom pozadí - Kids Activities Blog
Poďme sa dnes zabaviť s pracovnými listami s abecedou!

Ďalšie listy s listami pre predškolákov a škôlkarov z blogu s aktivitami pre deti

Remeslá s písmenom A pre deti

Tieto pracovné listy na rozpoznávanie písmen sú skvelé na učenie sa nového písmena, ale vďaka týmto remeslám bude učenie písmena A ešte zábavnejšie!

Remeslá, ktoré začínajú rovnakým písmenom ako pracovné hárky s písmenami, na ktorých pracujú, sú skvelým spôsobom, ako dať dieťaťu trochu praxe navyše a posilniť písmená, ktoré sa snaží naučiť.

Tieto listy na tlač sú súčasťou našich predškolských osnov. Bavili sa vaše deti s týmito bezplatnými tlačiteľnými listami typu písmeno a?

Uložiť

Categorized in: