Už vás unavuje stiesnenosť kvôli vašej malej obývačke? Chcete, aby bol priestranný, ale neviete ako? Potom máte šťastie! Tu je pätnásť skvelých nápadov, ktoré určite maximalizujú malý priestor vašej obývačky a premenia ju na relaxačné útočisko vášho domova. Čítajte ďalej a zistite, ako a čo robiť, ak áno vchodové dvere majú výhľad priamo do obývačky!

Naučte sa, ako vyzdobiť malú obývačku pomocou týchto tipov

— Tento príspevok je s láskavým dovolením livingroomideas.com a zdieľaný so súhlasom —

Naučiť sa, ako vyzdobiť malú obývaciu izbu, vám to umožňuje vyberte si multifunkčný nábytok a maximalizujte priestor, ktorý máte. Ak je niečo, na čo by ste nemali zabudnúť, je to, že musíte myslieť vo veľkom. Navrhujte kreatívne a myslite mimo rámca – nemáte veľa priestoru na premýšľanie vnútri aj tak. Toto je vaša šanca byť kreatívny a vyskúšať nové veci doma! Nemáš čo stratiť. Takže pokračujte v posúvaní 15 spôsobov, ako myslieť vo veľkom malé obývačky.

1. Obmedzte svoje farby

Pri navrhovaní obývačky používajte maximálne iba 2 alebo 3 farby. Tiež sa držte svetlých farieb, aby bol váš priestor jasný. Táto čiernobiela obývacia izba má nádherné zelené odtiene pre prirodzenú, sviežu atmosféru!

2. Viac úloh s vaším priestorom

Obývacie izby v skutočnosti nemajú presné definície. Ako teda vyzdobiť malú obývačku? Zistite, čo robíte najviac. Ak trávite veľa času prácou, prečo nie pridať stôl? Alebo ak máte obrovskú zbierku kníh, pridajte ďalšie police na knihy. Urobte zo svojej obývačky skutočne funkčné miesto.

3. Používajte zrkadlá

Zrkadlá sú odvekým spôsobom, ako zväčšiť akýkoľvek priestor. Takže keď sa rozhodujete, ako zariadiť malú obývačku, zvážte pridanie zrkadiel. Čím väčšie zrkadlo, tým väčší priestor vyzerá. Je naozaj jednoduché vyrobiť si zrkadlo alebo dokonca celú zrkadlovú stenu pre tento elegantný nádych.

4. Koberec s potlačou

Výtlačky môžu pôsobiť ako optické ilúzie. Takže a koberček s potlačou môže váš podlahový priestor vyzerať oveľa väčší, než v skutočnosti je. Zlaďte výtlačky na vankúšoch a iných dekoráciách a vytvorte súdržný dizajn obývacej izby.

5. Dobre si usporiadajte nábytok

Niekedy je to všetko o tom, ako si usporiadate nábytok vo svojom malom priestore. Prisunutie nábytku k stenám môže otvoriť priestor v strede. Alebo ak necháte nábytok od stien, môžu sa vaše steny zdať ďalej, než v skutočnosti sú.

Pokračujte v čítaní tu na našej sesterskej stránke Nápady do obývačky!

Keď sa naučíte všetky tieto detaily a techniky, vždy si budete užívať prerábku nielen vašej obývačky, ale každej časti vášho domova. Buďte kreatívni, nebojte sa vymýšľať ako zo škatuľky a určite zo svojej malej obývačky budete mať to najlepšie!

Prispôsobte si svoje kožené kúsky pomocou tejto monogramovacej súpravy. Získajte to so zľavou 50 % z MSRP neje.

Zariaďovali ste si v poslednej dobe malý priestor? Dajte nám vedieť vaše tipy, ako zariadiť malú obývačku! Zanechajte komentár nižšie a podeľte sa o svoje skúsenosti.

Stále sa rozhodujete? Viac nápadov na obývaciu izbu tu!

tlačidlo na prihlásenie na odber

Zostaňte s nami v spojení Facebook, Twitter, Pinterest a Instagram!

Obrázok cez Najlepšie Rue Mag

Categorized in: