Hľadáte nápaditý DIY projekt na záhrade? Pozrite sa na tento plot s osvetlením murárskej nádoby.

Plot s Mason Jars | https://diyprojects.com/fence-with-mason-jar/

Potrebujete pekný DIY dekoračný projekt na zveľadenie vášho dvora? Tu je jednoduchý projekt upcycling, ktorý využíva starý plot a niekoľko murárskych pohárov. Zabávajte sa s týmto projektom DIY murárskeho osvetlenia od šikovnej Ellen z Beechbaby. Skvele využíva osvetlenie murovaných nádob a vyzerá nádherne!


POZRI TIEŽ: Ako si vyrobiť svojpomocne murársky luster


Urob si sám na dvore: Plot so svetlami Mason Jar

Môj manžel hovorí, že mám problém s neporiadkom… Možno áno… ale možno nie. Tentoraz povedal, že sa mýlil! 😉 Tento latkový plot som našla v našej „zadnej štyridsiatke“, ako nazývame časť nášho dvora. Oprášil som ho a nechal som ho na verande celé týždne, zatiaľ čo som sa snažil v hlave vypracovať presne to, na čo by som ho použil. Niekedy nápady prídu hneď a niekedy nie…

Nápady a remeslá murárskej nádoby | https://diyprojects.com/fence-with-mason-jar/

Tu sú materiály, ktoré som použil pre tento DIY projekt na záhrade:

Urob si sám Mason Jar Lighting Projects for Backyard | https://diyprojects.com/fence-with-mason-jar/

 • starý plot
 • murárske nádoby
 • lampový olej
 • knôt
 • zipsy
 • kúzla
 • vŕtať
 • vešiaky na potrubia

Našiel som knôty a držiaky na poháre do murárskej nádoby tu. Majú takmer všetko, na čo som si mohol myslieť, že by som mohol chcieť upcyklovať akékoľvek murárske poháre ležiace okolo domu. Majú dokonca súpravy na prestavbu na fľaše vína!

Plotová časť mala pôvodne šesť tyčí, ale objednal som len päť knôtov a držiakov. Taaaak…keď bol manžel preč, vytiahol som kotúčovú pílu a odrezal som jednu z tyčiniek. (Pílu som použil prvýkrát a určite to budem robiť znova! Ako to, že vám muži nepovedia, že je to zábava?) Potom som zmeral priestory pre poháre. A moja verzia merania je normálne hľadieť naň, položiť povrázok (ok, použil som kábel od tabletu na navlečenie cez dosky) a označiť bodky fixkou Sharpie. Potom som vytiahol vŕtačku (aj to prvýkrát a rovnako zábavné!) a vyvŕtal dieru do každej tyče.

Keď boli otvory dostatočne široké na zipsy, začal som s nádobami. Kúpil som päť vešiakov na rúry, z ktorých každý bol 3-1/2 ″ na pripevnenie ku každej nádobe. Do každej nádoby som naplnil detský piesok a mušle, ktoré som mal z charlestonských pláží. Pridal som niekoľko sklenených plážových kúziel na drôte okolo hrdla každej nádoby. Keď bola táto časť hotová, pripevnil som vešiaky na oplotenie pomocou zipsov, priskrutkoval som vešiaky na viečka pohárov a uistil som sa, že som skrutky dotiahol, aby zostali na mieste. Do každej nádoby som pridal olej a potom som nádoby priskrutkoval na viečka.

Kreatívne projekty upcycling s Mason Jars | https://diyprojects.com/fence-with-mason-jar/
Tu je fotografia s dvoma dokončenými pohármi a ďalšími tromi pripevnenými vešiakmi.
DIY návrhy murárskych nádob | https://diyprojects.com/fence-with-mason-jar/
A zblízka jeden pohár.

Tu je dokončená časť plotu osvetlená jedným z mojich svetiel na plechovky od kávy. Od začiatku do konca, trvalo mi to len asi poobedie. Milujem, že to nebolo niečo, čo som musel zastaviť a vrátiť sa kvôli času.

Nápady DIY Mason Jar Lucerna na dvorček | https://diyprojects.com/fence-with-mason-jar/

Snažím sa vymyslieť spôsob, ako pripevniť na chrbát vešiaky na „nohy“. Takto by som to mohol presunúť na dvor v závislosti od nocí, ktoré sme boli na dvore alebo na verande. Tiež by to bolo trochu bezpečnejšie pre verandu. Momentálne je len opretý o stenu. Premýšľal som o možno tých staromódnych ťahadlách zásuviek, ktoré sa vracajú vo veľkom štýle, alebo by som mohol nájsť nejaké pánty, ktoré by fungovali. Možno sa budem musieť ísť túlať do železiarstva.

Myslím, že to dopadlo veľmi dobre na jeden z mojich projektov „winging it“. A manžel teraz trochu lepšie chápe moju posadnutosť „NIE… ešte to nevyhadzujte!“


Páčil sa vám náš tutoriál o tomto remesle z murárskej nádoby? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie, čo si myslíte o tomto projekte osvetlenia. Máte nejaké ďalšie skvelé DIY projekty, o ktoré by ste sa chceli podeliť? Podeľte sa o to s nami a my to vyskúšame. Milujeme robiť skvelé DIY projekty tým, že vyrábame remeselné projekty, projekty domácich dekorácií, nápady na upcyklovanie, recepty, návody a čokoľvek, čo môžete urobiť sami. Preto sme vytvorili túto stránku, chceme, aby ľudia boli viac v kontakte so svojou kreatívnou stránkou a uvedomili si, že je veľa vecí, ktoré môžu robiť sami. Radi by sme od vás počuli a vytvorili komunitu DIY nadšencov, kde je akýkoľvek projekt vzdialený len jedno kliknutie.

Zostaňte s nami v spojení Facebook, Twitter, Pinterest a Instagram!

Chcete vyskúšať viac skvelých domácich majstrov? Pozrite si ďalšie naše príspevky:

Jednoduché DIY lucerny na murárske poháre

Ako si vyrobiť svojpomocne murársky luster

Urob si sám projekty vonkajšieho paletového nábytku

Categorized in: