Remeslá s lepiacou páskou sú super populárne a úžasné. Remeslá z lepiacej pásky môžete použiť na výrobu hračiek, módy a dokonca aj šperkov. Deti všetkých vekových kategórií budú milovať všetky tieto farebné remeslá, a preto je to jedna z našich obľúbených remeselných kategórií…dokonca aj staršie deti, tínedžeri a tínedžeri milujú remeslá s lepiacou páskou!

20 remesiel s lepiacou páskou pre deti uvedených na blogu Kids Activities Blog (text) s kolážou farebných obrázkov rôznych remesiel s lepiacou páskou, ako sú člny, laná, doplnky pre bábiky, ľahké šable a veci, ktoré môžete nosiť
Poďme robiť remeslá z lepiacej pásky!

Remeslá s lepiacou páskou pre deti

Remeslá s lepiacou páskou prichádzajú vo všetkých tvaroch, farbách a veľkostiach. Peňaženky, peňaženky, školské potreby, hračky, čo si len spomeniete, pravdepodobne to dokážete vyrobiť z lepiacej pásky!

Súvisiace: Nápady na washi pásky

Dal som dokopy veľa zábavných projektov, ktoré sú veľmi priateľské k deťom. Veci, ktoré budú nielen radi vyrábať, ale môžu ich aj používať.

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy.

Peňaženka s lepiacou páskou

Výroba lepiacej pásky je jedným z najjednoduchších remesiel s lepiacou páskou, najmä pre začiatočníkov.

1. Ako si vyrobiť peňaženku s lepiacou páskou

Potrebujete novú peňaženku? Potom vyskúšajte toto remeslo s lepiacou páskou a vytvorte si novú! Je to tak jednoduché. A môže to byť zábava dať… od Remeslá od Amandy

2. Easy Duct Tape Wallet Craft

Chcete iné remeslo s lepiacou páskou? Pozrite si tento z Skip To My Lou. Milujem tieto druhy remesiel. Ukázalo sa, že kačacia páska je tak všestranná a módna!

3. Vyrobte si kvalitnú a funkčnú lepiacu pásku

Vyrobiť lepiacu pásku pre otca? Potom budete chcieť vyskúšať toto remeslo s lepiacou páskou Lifehacker. Je to zábavný spôsob, ako používať kačacie pásky, ale o niečo kvalitnejšie, takže vydrží aj každodenné opotrebenie.

4. Lepiaca páska Wallet Craft so zapínaním na suchý zips

Tieto jednoduché lepiace pásky sú také skvelé. Tento je ideálny pre vás alebo ako darček pre mamu a otca. Páči sa mi zapínanie na suchý zips, zabráni vypadnutiu kariet, účteniek a peňazí! Skvelé remeslo od Mama z predmestia.

Dievčatá budú milovať tieto lepiace pásky

Remeslá s lepiacou páskou pre deti – 6 obrázkov remesiel s lepiacou páskou, ako sú prstene s lepiacou páskou, náramky, vlasové doplnky a doplnky pre bábiky
Pozrite sa na všetky roztomilé veci, ktoré dokážeme vyrobiť pomocou lepiacej pásky.

5. Kúzla na batohy DIY Duck Tape

Vezmite si rolky lepiacej pásky a uchovajte školské potreby v tom najlepšom batohu! Tieto kúzla na ruksaky s kačacou páskou pre domácich majstrov sú také roztomilé a dokážu, že aj ten najobyčajnejší batoh bude vyzerať cool! Aké skvelé remeslo z Mod Podge Rocks

6. DIY manžetové náramky

Kto by to bol povedal, že môžete použiť lepiacu pásku na výrobu šperkov? Ukázalo sa, že môžete! Milujem zábavné remeslo s lepiacou páskou a toto je jedna z nich Šťastní chuligáni. Môžete ich vyrobiť spolu ako rodina, na spánkovej párty alebo párty!

7. Tkané lepiace pásky Craft

Noste svoje hračky, školské potreby alebo dokonca peňaženku a veci na pochôdzky v taške z tkanej lepiacej pásky! Môžete použiť rôzne farby lepiacej pásky, aby bola farebná a pekná. Vlastne som mal kabelku s lepiacou páskou na strednej škole. Som rád, že táto lepiaca páska je od Cut Out and Keep (odkaz nie je k dispozícii) prináša späť retro štýly!

8. Rozkošné sponky do vlasov s lepiacou páskou

Zbožňujem tieto rozkošné srdiečkové sponky do vlasov s lepiacou páskou. Tieto DIY projekty sú vzácne! To je ideálne, ak máte ešte batoľa, predškolské deti alebo škôlkarov. Vzor pásky z Živé Locurto je taká jednoduchá na výrobu a je to len šikovný spôsob použitia lepiacej pásky. Hm, zaujímalo by ma, či by ste dokonca vedeli vyrobiť mašľu z lepiacej pásky?

9. Lepiaca páska Sunhat Craft

Chcete viac skvelých projektov lepiacej pásky? 100 smerov má jeden! Táto lepiaca páska je úžasná! Chráňte si slnko pred očami a tvárou s týmto klobúkom.

10. Lepiaca páska Fashion Rings Craft

Buďte v móde s týmito prstencami s lepiacou páskou od Živé Locurto. Mali sme remeslo pre náramok s lepiacou páskou a teraz máme remeslo pre módne prstene! Aké sú roztomilé?!

Skvelé veci vyrobené z lepiacej pásky pre ich izbu

Remeslá s lepiacou páskou pre deti – obrázky vecí, ktoré si deti môžu vyrobiť pomocou lepiacej pásky do svojej izby, ako sú portfólio, doplnky k perám, záložky a školské potreby
Lepiaca páska vám môže pomôcť vytvoriť veľmi chytré veci!

11. Portfólio umelca lepiacej pásky

Chcete ľahko udržať umenie vášho dieťaťa v poriadku a spolu bez papierového krúžku? Potom vezmite svoju farebnú lepiacu pásku a skúste vytvoriť portfólio tohto umelca lepiacej pásky Moderní rodičia chaotické deti.

12. Pretty Flower Pen Duct Tape Craft

Môžete dokonca ozdobiť svoje kancelárske potreby. Nechajte svoje perá vyzerať pekne s plnými farbami alebo viacerými farbami DIY cukríky.

13. Easy Duct Tape Bookmarks Craft

Chcete ďalšie zábavné remeslo s lepiacou páskou? Tieto záložky s lepiacou páskou sú skvelé! Ideálne pre deti, ktoré milujú čítanie. Navyše tieto diy projekty od Neobvyklé vzory sú skvelí.

14. Ozdobte príslušenstvo do detskej izby pomocou lepiacej pásky

Hm, vedeli ste, že pomocou kačacej pásky môžete vyrábať domáce dekorácie? Môžete ozdobiť detskú izbu. Naučte sa ako s Detstvo 101!

15. Lepiaca páska Pencil Roll Craft

Tieto rolky s lepiacou páskou sú skvelý nápad. Udržujte svoje ceruzky pohromade a vytvorte si svojho držiaka na ceruzky z vašej obľúbenej farebnej a textúrovanej kačacej pásky Klub Club Chica.

Zábava s nápaditými hrami inšpirovanými lepiacou páskou

Remeslá s lepiacou páskou pre deti – 6 nápadov na zábavu s lepiacou páskou, ako sú člny, lano, ľahké šable, domček pre bábiky v krabici od topánok a hra na záhrade
Ach, tú zábavu si užijeme s lepiacou páskou!

16. Usporiadajte preteky lodí s lepiacou páskou

Chcete nejaké skvelé projekty lepiacej pásky, tu je jeden! Tieto pokyny krok za krokom od Neporiadok za menej vám umožní vyrobiť loď s lepiacou páskou! Stavím sa, že by ste to mohli zmeniť a tiež vyrobiť riečnu plť s lepiacou páskou.

17. Predstierajte, že ste Indiana Jones s touto lepiacou páskou

Podporte predstieranú hru pre svoje deti s týmto bičom Indiana Jones. Môžete sa naučiť, ako to zvládnuť Preskočte na My Lou.

18. Hračkársky čln s lepiacou páskou

Aké skvelé sú tieto nápady s lepiacou páskou? Môžete si vyrobiť ďalšiu loď s lepiacou páskou Remeselný vlak. Skvelý spôsob, ako priviesť deti k tvorivosti a potom sa hrať vonku.

19. Pool Noodle Lightsabers Duct Tape Craft

Toto je skvelé remeslo, najmä ak máte radi Star Wars! Zistite, ako vyrobiť najlepšie svetelné meče z blogu Kids Activities Blog.

20. Urobte si školu škatúľ od topánok pre predstieranie hry s lepiacou páskou

Ďalšie skvelé remeslo využívajúce škatuľu od topánok, veká škatúľ od topánok a lepiacu pásku! S touto školou boxov od topánok môžete propagovať predstieranú hru. Môžete sa naučiť, ako ho vyrobiť Asha Qureshi.

21. Vytvorte hru hádzania prsteňa pomocou lepiacej pásky

Vyjdite von s touto úžasnou hrou na hádzanie lepiacou páskou. Je to také ľahké urobiť Mama sa snaží.

Viac zábavy s lepiacou páskou

Lepiace pásky pre deti - lepiaca páska peňaženka, lepiaci pás, vírenie lepiacej pásky a robotické remeslo
Kto vedel, že je vyrobený z lepiacej pásky?

22. Lepiaci robot z recyklovaných materiálov

Nikdy nie je na škodu recyklovať. Milujeme zem a chceme, aby nám dlho vydržala. Preto je tento robot s lepiacou páskou taký úžasný! Viac sa dozviete na Remeslá od Amandy.

23. Lepiace pásy Craft

Lepiaca páska má za sebou dlhú cestu od používania len na opravu niečoho. Teraz je to módne. Môžete si vyrobiť pás s lepiacou páskou! Naučte sa ako od Bublinkové výtvory prírody.

24. Veterná vrtuľa z recyklovanej plastovej fľaše

Urobte viac domácich dekorácií, aj tak vonkajších. Tu je ďalšie remeslo na recykláciu lepiacej pásky, o ktorej sa môžete dozvedieť viac Remeslá od Amandy.

ĎALŠIE SUPER VECI, KTORÉ BUDE DEŤOM MILOVAŤ:

Ktoré remeslá s lepiacou páskou ste vyskúšali? Ako to dopadlo? Komentujte nižšie a povedzte nám, radi by sme od vás počuli!

Categorized in: