Hľadáte nové filmy na pozeranie s celou rodinou? Bojujete s hľadaním skvelých bezplatných detských filmov? Zdieľame 25 skvelých bezplatných filmov, ktoré si môžete pozrieť na YouTube! V našom bezplatnom zozname filmov nájdete obľúbené animované filmy, staré kreslené filmy a vianočné filmy (milujeme tento rok!). Máme bezplatné filmy pre staršie deti a mladšie publikum. Dúfame, že sa vám táto veľká zbierka detských filmov bude páčiť!

Obrázok ukazuje kompiláciu detských filmov, ktoré si môžete bezplatne pozrieť na YouTube, vrátane filmových plagátov k filmom Home, Turning Red, Coco a Ugly Dolls
Pozrime si zábavné detské filmy v aplikácii YouTube pre deti alebo v bežnom YouTube!

Najlepšie bezplatné filmy pre deti na YouTube

Filmy sú skvelým zdrojom informácií pre malé deti. Je to jednoduchý a zároveň zábavný spôsob, ako pomôcť rozvíjať kognitívne schopnosti detí, ako je vytváranie dlhodobej pamäte, udržiavanie pozornosti, rozvoj logiky, uvažovania a vizuálnych a sluchových procesov. Filmy môžu tiež pomôcť deťom naučiť sa novú slovnú zásobu a výslovnosť.

Súvisiace: Viac nápadov na rodinný filmový večer

Existuje však nejaký nevhodný obsah a my chceme pre naše deti iba bezpečné možnosti. Odporúčame vám vytvoriť si celý zoznam videí s týmito filmami YouTube pre deti vhodnými pre rodiny, aby ste sa uistili, že budú pozerať iba obsah, ktorý sme vybrali.

Jedna vec je pravda: všetky tieto filmy sú skvelou zábavou! Stačí kliknúť na názov filmu, aby ste si vychutnali tieto bezplatné filmy na YouTube a pozrieť si ich buď v prehliadači, alebo vo video aplikácii.

1. Dobrý Burger

Obrázok zobrazuje plagát Dobrého hamburgera, ktorý si môžete pozrieť na YouTube
Klasický film od Nickelodeonu!

Dobrý Burger je skutočne jedným z mojich obľúbených na zozname! Tento film je o stredoškolákovi, ktorý je nútený nájsť si letnú prácu v reštaurácii rýchleho občerstvenia s názvom Dobrý Burger po tom, čo spôsobil autonehodu. Teraz musí v Good Burger tvrdo pracovať, aby splatil svoj dlh.

2. Snehová kráľovná

Na obrázku je plagát Snehovej kráľovnej
Pre deti, ktoré milujú zimné filmy.

Snežná kráľovná je o magickom dobrodružstve v zamrznutej krajine. Kai, mladý chlapec, je unesený Snehovou kráľovnou, ktorá ho vezme do svojho paláca. Gerda, jeho sestra, ho ide hľadať spolu so svojou fretkou a trollom.

3. Koža

Na obrázku je plagát k filmu Khumba
Film, ktorý obsahuje dôležité lekcie, ako napríklad prijatie.

Odporúčame Dotknite sa pre deti vo veku najmenej 8 rokov, pretože podnecuje vnútornú kreativitu detí. Je o zebre, ktorú jeho stádo odmieta, pretože má len polovicu pruhov. Rozhodne sa teda vydať sa na cestu cez púšť Karoo, aby našiel legendárnu vodnú dieru, kde prvé zebry dostali svoje charakteristické znaky.

4. ALASKA

Rodinný film, plagát filmu Aljaška k dispozícii zadarmo na YouTube
ALASKA zabaví celú rodinu!

ALASKA je jedným z najlepších celovečerných filmov, ktoré hovoria o dobrodružstve a rodine. Po presťahovaní sa so svojimi dvoma deťmi do aljašskej dediny sa vdovec Jack Barnes zamestnal ako pilot v buši. Syn nemá rád svoj nový domov, ale keď sa jeho otec po leteckej nehode stratí, chlapec a jeho sestra sa vydajú do aljašskej divočiny, aby ho našli.

5. Strážca starovekej tieňovej koruny

Na obrázku je plagát k filmu Guardian of the Ancient Shadow Crown
Tento film si môžu vychutnať ľudia všetkých vekových kategórií.

Strážca starovekej tieňovej koruny je dokonalý film pre deti a dospievajúcich, ktorí majú radi fantasy. Deväťročný Matthew nájde kľúč k magickému svetu na dne záhrady svojej starej mamy, kde sa stretne s mystickými Tieňovými ľuďmi. Čo bude ďalej?!

6. Popoluška Rodgers & Hammerstein

Obrázok zobrazuje plagát filmu Rodgers & Hammerstein's Popoluška
Ako muzikály? Je to pre vás!

Popoluška Rodgers & Hammerstein je jedným z našich obľúbených celovečerných celovečerných filmov založených na klasických detských príbehoch a je to skvelý film, ktorý deti naučí, aké dôležité je pracovať na tom, čo chceme, namiesto toho, aby si to len priali.

7. Doba ľadová 2: Meltdown

Na obrázku je plagát k filmu Doba ľadová 2: Meltdown
Skvelá animovaná komédia!

Doba ľadová 2: Rozpad je pokračovaním slávneho filmu Doba ľadová. Manny, Sid a Diego zistia, že ľadová hrádza chrániaca údolie, v ktorom bývali, mala spadnúť a nakoniec viesť k záplavám. Čoskoro sa rozbehnú, aby našli bezpečnejšie prostredie.

8. Škaredé bábiky

Obrázok zobrazuje plagát filmu Ugly dolls
Dôležité je to, čo je vo vnútri!

Škaredé bábiky je animovaná komédia, ktorá sa zaoberá problematikou body image a myšlienkou, že skutočná krása je vo vnútri človeka, nie vonku, vďaka čomu je dokonalým filmom pre každé malé dievčatko a malého chlapca.

9. A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures Family Movie

Na obrázku je plagát k filmu A Turtle's Tale: Sammy's Adventures Family Movie
Kto by nemal rád filmy o zvieratách?

Rodinný film Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures ukazuje dôležitosť starostlivosti o našu jedinú planétu. Morská korytnačka, ktorá sa vyliahla v roku 1959, strávi nasledujúcich päťdesiat rokov cestovaním po svete, zatiaľ čo ju mení globálne otepľovanie.

10. Raya a posledný drak

Na obrázku je plagát Raya a posledný drak
Tieto rozkošné animované postavičky si zamilujete!

Raya a posledný drak je fantasy film, ktorý poteší deti aj dospelých. Bojovníčka Raya sa vydáva vypátrať Sisu, draka, ktorý preniesol všetky svoje sily do magického drahokamu, ktorý je teraz roztrúsený po celom kráľovstve Kumandra a rozdeľuje jeho ľudí. Aké ponaučenie si z jej príbehu vezmeme?

11. Pixies

Na obrázku je plagát k filmu Pixies
Animácia, fantázia a rodinné hodnoty v jednom jedinom filme.

Pixies je o Joeovi Beckovi, ktorý stratil dievča, ktoré miloval kvôli kliatbe Pixie. Keď sa vydá do sveta Pixies, aby zvrátil kliatbu, objaví niekoľko fascinujúcich príbehov a tajomstiev.

12. Tanečník koní

Na obrázku je plagát k filmu The Horse Dancer
The Horse Dancer sa stane obľúbeným filmom z kolekcie všetkých detí.

Tanečník koní je všetko o priateľstve. Keď je Samantha pre svoj postoj vylúčená z olympijského gymnastického tímu, je poslaná na leto do kempu Black River Horse Camp. Keď tam je, spozná hodnotu priateľstva, keď objaví svoju lásku k voltiži na koni.

13. Ribbit

Na obrázku je plagát k filmu Ribbit
Deti budú milovať tento krásny a zároveň zábavný film.

Ribbit je „strasne“ úžasné dobrodružstvo! Žaba, ktorá neznáša vodu a skákanie, si želá, aby mohla byť ako ostatné zvieratá v amazonskom pralese. Aké lekcie sa na tejto ceste naučí?

14. Dino Time

Na obrázku je plagát k filmu Dino Time
Tento film je ideálny pre všetkých malých fanúšikov dinosaurov.

Dino čas je o dobrodružstvách mladých dinosaurov a troch nezbedných detí, Ernieho, jeho sestry Julie a jeho najlepšieho priateľa Maxa, keď sa prenesú o 65 miliónov rokov späť v čase, kde stretnú T-Rexa menom Tyra a jej roztopašného syna dinosaura Dodgea.

15. 6 detí a 1 starý otec

Na obrázku je plagát k filmu 6 detí a 1 starý otec
Milujeme kanál Family Central Youtube za poskytovanie takýchto filmov.

6 detí a 1 starý otec je o bohatom staršom mužovi, ktorý je zdesený, keď dostane nečakané dedičstvo, ktoré naruší jeho pokoj a navždy zmení jeho život. Film ideálny pre staršie deti a tínedžerov!

16. Sila slobody

Na obrázku je plagát k filmu Sila slobody
Skvelý dobrodružný príbeh!

Sila slobody je dobrodružstvo z tohto sveta, doslova. Štyria mladíci cestujú časom, podmorskými mestami a džungľami, aby zachránili svet, keď sa experiment nepodarí.

17. Jumbo

Na obrázku je plagát k filmu Jumbo
Jedno z najzábavnejších rodinných videí na YouTube.

Jumbo je film plný emócií a dobrodružstva. Malý sloník Jumbo sa snaží nájsť svojho otca a cesta za otcom z neho urobila vojnového slona. čo bude ďalej?

18. Coco

Na obrázku je plagát k filmu Coco
Coco je film plný emócií.

Coco je len jedným z tých filmov, ktoré vyženie všetky emócie z hĺbky. Príbeh sleduje 12-ročného chlapca Miguela, ktorý je náhodne prevezený do Zeme mŕtvych, kde hľadá pomoc svojho zosnulého praprastarého otca hudobníka, aby ho vrátil k svojej rodine medzi živých.

19. Tom Little a čarovné zrkadlo

Na obrázku je plagát k filmu Tom Little and The Magic Mirror
Tu je krásny film pre celú rodinu.

Tom Little a Čarovné zrkadlo sleduje príbeh Toma Littlea, malého sedliaka, ktorý vidí svoju budúcnosť v magickom zrkadle a vydáva sa na cestu za naplnením svojho osudu. Narazí na kráľovstvo, ktoré je pod kúzlom čarodejnice a rozhodne sa ho oslobodiť.

20. Na láskavosti záleží

Obrázok zobrazuje plagát filmu Kindness Matters
Láskavosť môže skutočne zmeniť.

Na láskavosti záleží je skvelý film pre ľudí všetkých vekových kategórií. Malý chlapec menom Lincoln, ktorý je šikanovaný za to, ako rozpráva, si v hlave vytvorí superhrdinu. Osamelý muž zachráni šteniatko, ktoré zmení jeho život.

21. Domov

Na obrázku je plagát k filmu Domov
Animovaný film o priateľstve a zábave.

Domov je vzrušujúci film pre najmenších. Po tom, čo mimozemská rasa zvaná Boov dobyla Zem, premiestnia ľudskú populáciu planéty – všetko okrem malého dievčatka menom Tip, ktorému sa podarilo skryť pred mimozemšťanmi. Sledujte jej dobrodružstvá naprieč vesmírom!

22. MRAZENÉ 2

Na obrázku je plagát k filmu Frozen II
Pripravte sa na večer plný spevu!

Zmrazené 2 rozpráva príbeh milovanej postavy Elsy, ktorá cestuje do čarovných lesov a temných morí za hranice svojho kráľovstva – dobrodružstvo, ktoré sa čoskoro zmení na cestu sebapoznania.

23. Čarovné dvere

Na obrázku je plagát k filmu The Magic Door
Hľadáte nejaké kúzlo? Tu je film pre vás!

Magické dvere je fantastický film o čarovnom trolovi, ktorého cieľom je poraziť čiernu čarodejnicu a nájsť ju magické dvere ktorá ho zavedie domov s pomocou Elf Flip a detí Sally a Liama.

24. Lenny The Wonderdog

Na obrázku je plagát k filmu Lenny the wonderdog
Fanúšikovia zvierat budú milovať tento očarujúci film!

Lenny The Wonderdog je zábavný film o hovoriacom psovi. Potom, čo experimentálny mikročip dáva psovi schopnosť rozprávať, spriatelí sa s mladým chlapcom a vydajú sa na dobrodružstvo, aby zachránili svet pred zlým vedcom.

Chcete viac aktivít pre celú rodinu?

Ktorý film si pozriete ako prvý? Alebo ktorý bol váš obľúbený?