Dnes máme tie najroztomilejšie plážové remeslá pre deti. Plážové remeslá robia skvelé letné remeslá pre predškolákov, batoľatá a deti všetkých vekových kategórií. A keďže máme veľký výber, určite nájdete perfektné plážové plavidlo pre vaše dieťa! Použite tieto plážové remeslá doma, na učenie sa o oceánskom prostredí a v triede.

21 plážových remesiel, ktoré si toto leto vyrobíte s deťmi!  - 7 obrázkov rôznych plážových remesiel a letných remesiel pre predškolákov, batoľatá a deti všetkých vekových kategórií
Poďme spolu vyrobiť remeslá inšpirované plážou!

Plážové remeslá pre deti

Leto a pláž sú jedny z najkrajších spomienok z detstva. Od oceánskych remesiel inšpirovaných morom až po piesočné hravé pieskové hrady je pláž miestom neobmedzenej kreativity a objavovania pre deti akéhokoľvek veku. Milujeme tieto plážové remeslá inšpirované prírodou, vďaka ktorým sa budete cítiť ako na pláži, aj keď je na míle ďaleko.

Súvisiace: Plážové omaľovánky

Vedro plné piesku, najkrajšie mušle, skaly hladké na vlnách, toľko naplaveného dreva, koľko sa vám zmestí do vrecka – nádherne voľné prírodné pláže, ktoré sú tak ideálne pre nadčasové, vzácne remeselné aktivity.

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy.

Plážové remeslá pre deti - škrupinové domáce zvieratá a maľované kamene
Rozkošné predškolské oceánske remeslá

1. Seashell Craft Pets

Hľadáte zábavné remeslá? Potom sa pozrite na to najlepšie plážová zábava s gýčové oči podľa Také jednoduché. Nikdy neodíďte z domu bez vrecúška uštipačných očí!

2. Spin Art Rocks

Aký zábavný spôsob použitia kameňov. Táto slávna umelecká aktivita, v ktorej sa objavujú farby, je určená pre deti všetkých vekových kategórií a používa ju lahodne hladkú plážové kamene. Pozrite si návod na MeriCherry

Plážové remeslá pre deti - tkanie naplaveného dreva a zdobenie naplaveného dreva
Remeslá z naplaveného dreva pre deti

3. Tkanie z naplaveného dreva alebo malý plť pre ľudí zo škrupiny!

Ja len zbožňujem naplavené drevo a toto roztomilé tkáčske remeslo od theredthread. Musím si hneď nejaké spraviť! Milujem tieto ľahké remeslá. Taký roztomilý spôsob použitia morských mušlí.

Plážové remeslá pre deti - plážová umelecká koláž a plážové umenie natočené držiaky fotografií
Podmorské remeslá pre deti

4. Koláž z roztrhaného hodvábneho papiera

Hľadáte ďalšie oceánske remeslá. Nehľadaj ďalej! Aká úžasná je táto zmiešaná mediálna kolážová umelecká aktivita?! Deti môžu vytvárať majstrovské diela s ich hromadou plážových nálezov s touto myšlienkou od Radosť môjho života. V tom istom príspevku si pozrite aj jej motýle a hmyz vyrobený z mušlí!

5. Držiaky na fotografie z plážových kameňov

Toto sú také ľahké námorné remeslá, ktoré sa zdvojnásobia ako skvelý darček. Aký pekný nápad! Títo držiaky na fotografie z plážových kameňov od Záhradná mama sú zábavné a ľahko sa vyrábajú a sú dokonalým spôsobom zobrazenia kresieb a fotografií.

Plážové remeslá pre deti - náhrdelník z morských mušlí a mušľové bábiky

6. Náhrdelník z mušlí

Chcete lepší spôsob, ako využiť niektoré zo zozbieraných mušlí? Je zábavné hľadať mušle s otvormi na výrobu šperkov! Stačí slučka, uzol a vrstva, aby ste dosiahli nádherné výsledky s týmto tutoriálom od theredthread. Deti všetkých vekových kategórií ocenia tieto krásne náhrdelníky.

7. Mušľové bábiky

Urobme niečo šikovné‘s drevené palice ľudia sú plné lesk a mať škrupinové sukne – čo nemilovať! Je to tak zábavné!

Plážové remeslá pre deti - umierajúce morské mušle - jeden obrázok detí, ktoré robia tento nápad na plážové umenie a remeslá, a druhý sú výsledky farebných farbených mušlí
Poďme zafarbiť morské mušle!

8. Dúhové morské mušle

Hľadáte letné aktivity? Táto nádherná aktivita na dvore je niečo, čo sa dá urobiť so zvyškom vajcového farbiva. Je to a vedecká a objaviteľská činnosť ktoré sa dajú ľahko premeniť farebné umelecké diela a šperky z morských mušlí keď je suchý. Pozrite si návod na Točia sa na tom pedagógovia.

Plážové remeslá pre deti - mušľové zvieratá a hlinené sochy s morskými mušľami

9. Morské lastúrniky – rozkošné!

Zoznámte sa s Dubienovými Morské lastúrniky sú príliš jednoduché a roztomilé! Urobte ich so škrupinami, čističe potrubía pom poms! Všetky si môžete vyrobiť v rôznych farbách!

10. Hlinené sochy

Piesok nie je len pre hrady z piesku! Buzzmills‘ Hlinené sochy sú takou sladkou aktivitou pre malé ručičky! Všetko, čo potrebujete, je a vedro piesku, mušlí a pod hlina. Táto piesková pamiatka na odtlačok rúk je taká sladká

Plážové remeslá pre deti – fosílie mušlí zo slaného cesta a pexeso s mušľami

11. Fosílie škrupín soľného cesta

Strom predstavivosti má ten najkrajší nápad slané cesto domáce fosílie a upomienkové predmety s potlačou prírody! Aké zábavné remeslo z mušlí.

12. Pamäťové remeslo: Mušle

Počas letnej sezóny mnohí z nás radi chodia na pláž. Je pre deti milé vytvoriť niečo špeciálne ako spomienku na ich zábavnú rodinnú dovolenku. Pozrite sa na túto sladkosť parížska omietka a škrupinová činnosť.

Plážové remeslá pre deti – odrazové kamene mušlí a objavovanie mušlí prostredníctvom zmyslového zážitku

13. Nášľapné kamene mušlí

Chcete viac zábavy? Aký vzácny nápad na rozprávkové záhrady a magické kroky k domčeku na hranie buzzmills! Ak priložíte ucho k morská mušľa odrazový mostík cestabudete počuť more!

14. Skúmanie morských mušlí

Pozrite si túto zábavnú aktivitu. B-inšpirovaná mama má najväčšiu zábavu, zmyslové remeslo z hliny a mušlí! Deti budú milovať skúmanie dojmov, ktoré mušle urobia, keď ich zatlačíte hlina.

Plážové remeselné výrobky pre deti – zmyslové koše na pláž a aktivity na vylomenie ľadu

15. Plážový senzorický kôš

Ak na záhrade nemáte miesto na pieskovisko, potom toto senzorický box s plážovou tematikou od Buggy a Buddy je perfektný nápad na zmyslovú aktivitu pre vašich najmenších!

Ak hľadáte ďalšie plážové senzorické nápady, ktoré môžete urobiť doma, pozrite sa na tieto:

16. Plážový poklad Ľadová veža

Zásobníky pre malé ručičky ľadová veža na hľadanie pokladu na pláži je zábavná mrazená vykopávka, ktorá zahŕňa vzácne plážové nálezy.

Plážové remeslá pre deti - piesočné ručné remeslo a šálky morských panen z mušlí

17. Sandy Odtlačky rúk

Ako si môžete vziať domov a ceniť si niečo také pominuteľné ako stopa v piesku alebo maličkosť rúčky vášho dieťaťa v deň, keď prvýkrát uvidela Atlantický oceán? Odhlásiť sa Vytvorenie zeleného sveta‘s pieskové odtlačky rúk návod!

18. Poháre morskej panny alebo víly. Ach tá roztomilosť!

Všetko, čo potrebujete urobiť Drevo modrého medveďa‘s poháre morskej panny (alebo víly). sú: morské mušle, čističe potrubía a horúcu lepiacu pištoľ!

Plážové remeslá pre deti - maľované mušle a náhrdelníky z morských mušlí

19. Maľované morské mušle

Maľuje morské mušle pri pobreží… Maľované morské mušle je taká jednoduchá a pútavá činnosť.

20. Vytvorte si svoj vlastný náhrdelník z mušlí

Nič nehovorí letu viac ako nosenie a krásny náhrdelník z mušlí!

21. Remeslo na pieskovú formu doma

plážové remeslá pre deti - piesková forma doma rovnako ako na pláži - dieťa zakladá pieskovú formu na pláži
Použime piesok na toto remeslo s pieskovými formami!

Toto je jedno z mojich obľúbených plážových remesiel a boli sme s ním zoznámení na pláži. Použite piesok na vytvorenie formy pre váš ďalší remeselný projekt s týmto pieskom.

Môžem zbierať mušle na pláži?

Predtým, ako na svojej ďalšej dovolenke na pláži zhromaždíte všetky zásoby, možno by ste sa mali pozrieť na pravidlá zbierania piesku, mušlí a iných plážových predmetov, než naplníte vedro s pieskom! Mnoho pláží po celom svete má pravidlá, podľa ktorých je zber piesku nezákonný. Napríklad na kalifornských plážach…

Je potom nezákonné brať mušle z pláže v Kalifornii?

Žiadny prílivový zber mäkkýšov (živ škrupiny) je povolený v Kalifornia bez rybárskeho lístka. Poraďte sa s prúdom Kalifornia Predpisy pre ryby a zver. Vo všeobecnosti neexistujú žiadne obmedzenia proti zberu naprázdno škrupiny od Kalifornské pláže. Na niektorých však plážeprázdny škrupiny sa nesmie zbierať.

-Asklot

Zmätený? Ja tiež! Skontrolujte značky a špecifické predpisy pre pláž, ktorú navštevujete!

Viac zábavy inšpirovanej plážou z blogu s aktivitami pre deti

Ktoré z týchto plážových remesiel pre deti urobíte ako prvé?

Categorized in: