Poďme robiť DIY zvonkohra a úžasné vonkajšie ozdoby, ktoré sa dajú ľahko vyrobiť s deťmi všetkých vekových kategórií. Máme najlepšiu kolekciu domácich zvonkohry, lapačov slnka, vonkajších veterných vrtulí a vírov, ktoré vyzerajú tak pekne, že odrážajú svetlo a fúkajú vo vánku.

21 vonkajších ozdôb a zvonkohry, ktoré si môžete vyrobiť so svojimi deťmi – zobrazené sú kľúče visiace na šnúrke, slnečné lapače, zvonkohry z korálikov, zvonkohry z mušlí a kvety visiace na slnku
Urobme niečo skvelé na zavesenie na verandu!

Zvonkohra a ďalšie veci na zavesenie vonku

Pokiaľ ide o tvorenie s deťmi, som presadzovateľom jednoduchej ozdoby na záhradu, ktorú môžeme zavesiť na vetvu stromu alebo do rohu terasy alebo terasy, špeciálne pre domáce zvonkohry.

Všetky tieto vonkajšie dekorácie sa dajú ľahko vyrobiť a každá z nich je vyrobená z každodenných predmetov, ktoré nájdete vo svojom dome. To znamená, že dodanie farby a šarmu do útulného kúta vašej záhrady vás nebude stáť nič s novou sadou domácich zvonkohry, krásnym slnečným lapačom alebo podomácky vyrobeným veterným rukávom.

Tento článok obsahuje pridružené odkazy.

3 farebné vonkajšie remeselné projekty: domáca zvonkohra z plechovky, lapač korálkov a farebné závesné palice
Urobme farebný zvonček!

Zvonkohry, ktoré si môžete vyrobiť

Dnes zdieľam 21 mojich obľúbených DIY zvonkohry a vonkajších ozdôb na výrobu s deťmi!

1. Domáce zvonkohry na plechovku

Nechajte deti, aby si z nich vytvorili sadu farebné, hudobné zvonkohry visieť zo svojho domčeka alebo štruktúry na hranie! Domáca zvonkohra má svoj vlastný špeciálny zvuk, keď fúka vo vánku!

2. DIY dúhové zvonkohry

Tieto žiarivé dúhové zvonenie vetrazavesené na konári na dvore, rozžiari každý vonkajší priestor na hranie!

Vyrobte si farebný Suncatcher

3. Easy Bead Sun Catcher

Tento lapač slnka zo sklenených guľôčok vyzerá príliš pekne na to, aby bol vyrobený doma, ale je! Budete milovať, aké jednoduché, lacné a rýchle je to urobiť! Páči sa mi, ako suncatcher vyrába, ktorý visí na vnútornej strane okna, aby priniesol farebnejšie svetlo dovnútra.

Viac jednoduchých remesiel Suncatchers pre deti

3 outdoorové projekty vytvorené s prírodou: hviezdy z palíc a špagátov, zvonkohry mušlí, farebné kvetinové zvonkohry
Milujem visiace kvetinové DIY veterné zvončeky!

Vlastné zvonkohry vyrobené z nájdených predmetov

4. Závesné hviezdy

Na ich výrobu použite svoje obľúbené farby rafie jednoduché letné hviezdy. Vyzerajú tak pekne navlečené a zdobia krytú terasu alebo verandu.

5. Domáce zvonkohry z morských mušlí

Tieto nádherné Veterné zvonkohry Sea Shell môže slúžiť ako krásny moment letnej dovolenky na pláži.

6. Zvonkohry Zvončeky na kvetinové slnko

Viečka na poháre! Svetlo vyzerá krásne presvitajúce cez toto prirodzený lapač slnka / zvonkohra vetra. Aký pekný spôsob, ako zachovať krásu vašej záhrady.

3 outdoorové remeslá pre deti – závesné ľadové srdce, fľaša s vodou, visiace zvončeky na príbory
Aký zábavný spôsob recyklácie starých fliaš na vodu!

7. Urob si sám recyklovaný slnečník na fľašu s vodou

Hmotnosť sklenených guličiek spôsobuje, že tieto vírniky z fliaš s vodou poskakujú a tancujú, keď ich nájde vánok. Sú to vonkajšie veterné vrtule, ktoré ich môžu prinútiť odskočiť aj deti. Deti sa radi učia robiť vretenicu z niečoho, čoho máte pravdepodobne veľa doma.

8. Zvonkohra na večeru, ktorú si môžete vyrobiť

Stará sada vidličiek a lyžičiek znejú nádherne cinkajúc vo vetre. Neuveríte, aké je to jednoduché upcyklovaný príborový zvonček je urobiť!

Vyrobte si dočasný Suncatcher s ľadom

9. Zimný deň topiaci sa Suncatcher

Jeden na zimu! akýkoľvek ľadový lapač slnka môže rozjasniť malé miesto na dvore počas týchto chladných, bezútešných zimných mesiacov.

Výroba lapača ľadu je tiež niečo zábavné, čo by ste mohli robiť v lete a nechať ho v mrazničke, kým sa nebudete chcieť pozerať na to, ako sa topí na dvore.

3 vonkajšie umelecké a remeselné projekty pre deti: vlastenecká plechovka, veterné vrtule
Dovoľte mi vyskúšať veternú vrtuľu!

Vyrobte si WindSock

10. Domáca ponožka z plechovky

Plechovka sa stáva slávnostnou a vlastenecká veterná ponožka! Zmeňte farby a vystavte ho po celý rok ako dokonalý lapač vetra!

Vyrobte si vonkajší mobil

11. Vyrobte si záhradný mobil

Tu je ďalší skvelý recyklovaný ornament, ktorý rozjasní váš vonkajší priestor: an jednoduchý záhradný mobil kvapká v dúhe farieb!

A môj obľúbený…Vyrobte veterné vrtule!

12. Vonkajšie veterné vrtule, ktoré si môžete vyrobiť

Títo rozmarné veterné vrtule boli tento rok jedným z mojich najobľúbenejších internetových objavov. Je to hračka na výrobu s niekoľkými prerobenými domácimi predmetmi a potom, než sa nazdáte… bláznivo cool vonkajšia veterná vrtuľa!

2 vonkajšie remeslá pre deti na výrobu farebných veterných rukávov a dúhového otáčania fliaš na vodu
Ooooo…tie farby budú nádherné vo vetre!

13. Vonkajšia veterná vrtuľa na fľašu s vodou

Ja to tak robím veterná vrtuľa na fľašu s vodou! Proces vyzerá tak zábavne a jednoducho. Stavím sa, že je to len rozmazaná farba, keď to rozbehne vánok!

Vyrobte si vetrovú plechovku namiesto veternej ponožky

14. Veterný lapač vetra z recyklovanej plechovky

Premeňte plechovku Pringles na veterný rukáv v okamihu s týmto úžasným nápadom na veterný rukáv od Šťastní chuligáni. Budete milovať jednoduchý spôsob, akým sme pripevnili stuhy, a deti budú milovať kreatívny proces zdobenia tejto domácej zvonkohry.

4 vonkajšie remeselné projekty pre deti: ako si vyrobiť korálkovú zvonkohru, jednoducho visiacu záhradu, predškolskú korálkovú zvonkohru a kľúčovú zvonkohru, ktorú si môžete vyrobiť doma
Milujem všetky nápady na DIY remeslá s veternou zvonkohrou, ktoré si môžete vyrobiť doma!

Jednoduché zvonkohry, ktoré si môžete vyrobiť

15. Vyrobte si zvonkohru pre recyklačný kôš

Toto recyklovaná veterná zvonkohra dobre využíva plastové viečka všetkých tvarov a veľkostí. Páči sa mi, aká jasná a farebná je táto domáca zvonkohra!

16. Predškolská zvonkohra

Daj si dokopy kopu domácich problémov a skončíš s týmto rozmarná zvonkohra aby ste rozjasnili priestor na vašej záhrade.

17. Urob si sám farebná zvonkohra na kľúče

Komu by sa nemotala kopa starých zbytočných kľúčov. Toto farebný zvonček na kľúče je báječný spôsob, ako im dať nový život!

Jednoduchá DIY závesná záhrada

18. Jednoduchá visiaca záhrada DIY

A čo takto rastúca, živá ozdoba! Kokedama je visutá záhrada tvorená machom a malými rastlinami!

3 vonkajšie ozdoby na výrobu s deťmi – zvonkohra z recyklovaného CD, veterná zvonkohra na zachytávanie slnečných lúčov a oriešky
No nie sú také pekné? Prial by som si počuť zvonenie vetra!

Detské remeslá, ktoré robia zvonkohry

19. Upcyklované CD Wind Chime Craft

To ocenia milovníci Javy a hudby dóza na kávu a cd zvonkohra! A určite oceníte, že na jeho zostavenie nebudete potrebovať žiadne nástroje!

20. Myšlienka mobilného veterného zvončeka s roztopeným korálkom Suncatcher

Už ste si roztopili pony korálky? Nemáme, ale keď som to videl lapač slnka z roztavených korálkov Okamžite som to zaradila do svojho zoznamu povinností! Ďalšia verzia lapača roztavených guľôčok je tu na blogu Kids Activities Blog vyrobená vonku na grile.

21. Vyrobte si maľovanú veternú zvonkohru

Kto poznal, že jednoduchá práčka vyzerá tak veselo? Toto proste milujem veterný zvonček záhradnej práčky vyrobené z oceľových podložiek! Stavím sa, že táto domáca zvonkohra znie tiež pekne!

ako si vyrobiť domáce korálkové vetrovky - hotové zvonkohry visiace vonku na snehu.
Poďme si dnes vyrobiť korálkové vetrovky!

22. Veterná zvonkohra Craft from Beads

Postupujte podľa našich jednoduchých krokov, ako vyrobiť korálkové zvonkohry, ktoré nielen krásne znejú vo vánku, ale vyzerajú nádherne zavesené mimo vášho domova.

Zvonkohry, ktoré si môžete kúpiť

Dobre, uvedomujeme si, že nie každý má čas vyrobiť si zvonkohru alebo jednu z týchto iných vonkajších ozdôb. Takže tu je niekoľko, ktoré máme radi od Amazonu.

vonkajšie prírodné remeslá pre deti z blogu Kids Activities Blog
Viac vonkajších remesiel a projektov pre deti!

Viac zábavy v oblasti remesiel a recyklácie v prírode z blogu s aktivitami pre deti

Ktorú vonkajšiu ozdobu, slnečný lapač alebo zvonkohru urobíte ako prvú?

Categorized in: