Hľadáte skvelé motívy detskej narodeninovej oslavy? Keď nejaké potrebujete jednoduché nápady na narodeninovú oslavu inšpiráciu na roztomilé párty môžete nájsť kdekoľvek! Narodeniny nemusia byť ťažké ani drahé, môžete urobiť tematické narodeniny, ktoré bude vaše dieťa milovať a ešte ušetríte peniaze! Aby sme vám pomohli, zostavili sme zábavný zoznam obľúbených narodeninových tém a nápadov!

15 jednoduchých narodeninových večierkov pre deti – motívy detských narodeninových večierkov dievčatko drží vonku žlté modré a ružové balóny – Blog aktivít pre deti
Máme tie najlepšie témy detských narodeninových osláv!

Nápady na narodeninovú párty

Narodeninové oslavy sú o zábave! Nemali by byť stresujúce, ale niekedy sa takými môžu stať. Musíte plánovať, kupovať dekorácie, kupovať hry, torty atď… Je toho veľa.

Chceli sme sa teda podeliť o niektoré z našich obľúbených tém k narodeninám, ale tiež sme sa chceli podeliť o niektoré bezplatné tlačiteľné materiály, nápady na párty a ďalšie…, aby sme vám uľahčili plánovanie večierku a pomohli udržať párty v rámci vášho rozpočtu.

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy.

15 super úžasných narodeninových tém

Zhromaždili sme tie najlepšie párty dekorácie, nápady na jedlo na párty a témy detských narodeninových osláv, ktoré budú milovať deti všetkých vekových kategórií! Či už je to malé alebo veľké dieťa, každý z týchto nápadov urobí deň vášho dieťaťa výnimočným.

1. Narodeninová párty Angry Birds

Témy na detskú narodeninovú oslavu – 10 nápadov na narodeninovú oslavu Angry Birds – nácvik cieľa, vrecúška na dobroty, koláčiky, zraziť plechovky a udierať
Narodeninová oslava Throw and Angry Birds!

Usporiadať narodeninovú oslavu Angry Birds je super jednoduché! Nielen, že môžete robiť koláčiky, punč, koláčiky Angry Bird, ale máme aj veľa hier Angry Bird, ako je táto balónová hra!

Môžete tiež zostaviť remeselnícky stôl a nechať svoje deti a ich priateľov vyrobiť si vlastné masky Angry Bird. Aké zábavné!

2. Bumble Bee Party

A čmeliak párty určite to bude buzz! Urobte si limonádový punč, oblečte sa do žltej a čiernej, vezmite si žlté lízanky a balóniky! Táto téma je super jednoduchá.

Ak potrebujete zábavu na párty, postavte si remeselnícky stôl a vyrobte si tieto zábavné bzučiace včielky. V rozpočte? Žiadny problém, stačí chytiť pastelky a vytlačiť niektoré z týchto podrobných omaľovánok včiel alebo ako nakresliť stránky včiel.

3. Narodeninová párty Sesame Street

Čo dieťa nemiluje sezamová ulica! Sesame Street party môže byť jednoduchá! Pripravte si vegetariánske taniere, ktoré vyzerajú ako Oscar the Grouch a Elmo! Vyrobte si cukrovinky, ktoré vyzerajú ako Elmo a iné postavičky.

Potrebujete viac nápadov? Potom vyskúšajte tieto pochúťky Cookie Monster! Môžete tiež nechať deti vyrobiť túto vložku do košíčkov Elmo! Vyžaduje si to len niekoľko zásob a je ľahké ho urobiť pre menšie deti.

4. Narodeninová párty s tematikou oceánu

motívy detskej narodeninovej oslavy-ako-naplánovať-námornú-tematickú-party-loď na modro-bielom pozadí
Aké roztomilé sú tieto nápady na párty s námornou tematikou?

Večierok s námornou tematikou je tak jednoduchý a je to kopec zábavy! Modro-biely koláč je ľahké urobiť. V obchode sú k dispozícii čokoládové škrupiny alebo si môžete kúpiť nejaké formy a vyrobiť si vlastné.

Navyše máme toľko remesiel s morskou tematikou, aby sme zabavili všetkých návštevníkov párty! Vytvorte si vlastnú loď, ktorá pláva, a potom organizujte preteky lodí!

Máme tiež k dispozícii množstvo bezplatných oceánskych omaľovánok a plážových omaľovánok! Ocean playdough stôl by bol tiež výbuch!

5. Frozen Birthday Party

Chcete usporiadať ultimátnu Frozen Party? Zhromaždili sme všetko, čo by ste potrebovali, vrátane stojanov na maškrty, vložiek na košíčky, topperov, polevy a jedlých dekorácií.

Hľadáte dobroty na párty? Tento Elsa’s Frozen sliz je perfektný! Je to ooey mazľavé, pružné, slizké a trblietavé!

Potrebujete niečo urobiť na párty? Pokryli sme vás! Máme 7 omaľovánok Frozen!

6. Disney párty

Disney je populárna téma a môže byť veľmi jednoduché! Urobte sušienky Mickey Mouse pomocou Oreos, cukroviniek, dúhových koláčikov.

Môžete vyrobiť Mickeyho a Minnie pomocou papierových tanierov a nechať deti navrhnúť čarovný domček na strome pre všetkých priateľov Disney.

Navyše, s Disney + je veľmi jednoduché vychutnať si všetky klasické Disney filmy!

7. Narodeninová oslava Harryho Pottera

Témy na detskú narodeninovú oslavu- Nápady na narodeninovú oslavu Harryho Pottera- Stojan na občerstvenie, elixíry, knihy kúziel, čarodejnice, prútiky, občerstvenie
Čo tak usporiadať magické narodeniny Harryho Pottera!?

Milujeme Harryho Pottera, a preto máme toľko vecí, ktoré vám pomôžu usporiadať tú najúžasnejšiu (a cenovo dostupnú) narodeninovú oslavu!

Jedlo nesmie chýbať na žiadnej párty a my máme recepty na maslové pivo z Harryho Pottera, lahodný zoznam pochúťok z Harryho Pottera a dokonca aj koláčiky s triediacim klobúkom s prekvapením vo vnútri!

Máme tiež bezplatné tlačové materiály z Rokfortu, ktoré budú oslávencom milovať! Môžete tiež nechať deti, aby si vyrobili vlastné čarovné prútiky a knihy kúziel!

8. Dinosauria párty

Dinosaury sú momentálne veľmi populárne a z dobrého dôvodu. Sú super úžasné! Takže párty s dinosaurami má zmysel!

Pre návštevníkov večierkov máme viac ako 50 remesiel a aktivít s dinosaurami, ktoré môžu použiť ako dekorácie. Máme tiež toľko bezplatných dinosaurov na tlač!

Máme:

Usporiadajte súťaže vo vyfarbovaní a kreslení alebo nechajte návštevníkov večierkov, aby sa zaoberali vyfarbovaním a maľovaním týchto zábavných omaľovánok dinosaurov.

9. Rainbow Birthday Party

Dúhová narodeninová oslava sa zdá byť taká zábavná! Mnoho obchodov predáva dúhové koláče alebo môžete vyskúšať tieto dúhové koláče.

Hľadáte dúhové občerstvenie? Máme ich! Hľadáte dobroty na dúhovú párty? Potom si tento dúhový sliz zamilujete!

Vytvorte si zábavnú farbičku s týmito dúhovými omaľovánkami, dúhovými motýľovými stránkami a dúhovými skrytými obrázkovými listami!

10. Minecraft párty

Témy na detskú narodeninovú oslavu – Výukový program na tričko Minecraft Creeper – chlapec v tričku s minecraftom
Kto by nechcel narodeninovú oslavu Minecraftu?

Minecraft je veľmi populárny. Je to videohra, o ktorej pochybujem, že kedykoľvek stratí popularitu, takže ak ste ako deti milujú Minecraft, hoďte im epos Minecraft párty.

Môžete urobiť tortu tak, aby vyzerala ako oficiálna torta z Minecraftu a občerstvenie je väčšinou ovocie a všetko, čo musíte urobiť, je vytlačiť listy, ktoré ich označia pomocou obrázkov hry.

Hľadáte párty aktivity? Vyrobte si toto Minecraft Creeper remeslo alebo toto Minecraft Creeper tričko. Hľadáte niečo menej chaotické? Máme aj omaľovánky pre Minecraft.

11. Zmrzlinová párty

Hoď klasiku zmrzlinová párty! Určite si mnohí z nás pamätajú zmrzlinové párty a tie boli vždy najlepšie! Jedlo môže byť jednoducho jednoduché ako pizza, hamburgery, párky v rožku, skutočnou hviezdou je zmrzlina!

Ale ako si udržať zmrzlinovú párty zábavnú? Vyskúšajte toto remeslo so zmrzlinovým kornútom. Máme tiež k dispozícii nejaké bezplatné omaľovánky na zmrzlinu a zmrzlinové zentangle.

Môžete si tiež založiť obchod so zmrzlinou Play Doh s naším domácim čokoládovým cestom a cesto na roztopenú zmrzlinu.

12. Pyžamová knižná párty

Máte dieťa, ktoré nie je fanúšikom veľkých skupín, ale miluje čítanie? Nie je problém usporiadať narodeninovú oslavu pyžamovej knihy. Toto je intímne stretnutie s niekoľkými priateľmi, vankúšová pevnosť, chutné občerstvenie a úžasné knihy!

Vytvorte si pekný malý kútik na čítanie a nechajte si prichádzať sladkosti a útulné nápoje, ako je horúci kokos! Ľahké, jednoduché, no napriek tomu kopec zábavy.

13. Narodeninová párty Paw Patrol

Témy detskej narodeninovej oslavy – narodeninová oslava lapkovej hliadky – nalepte klobúk na psa labkovej hliadky, tašku na psíka, koláče, občerstvenie, šteniatka a misky na vodu
Paw Patrol je tu, aby zachránila deň!

Tlapková patrola! Tlapková patrola! Priznaj sa, úplne si to zaspieval! Paw Patrol je práve teraz super populárna a ideálna narodeninová téma pre batoľatá a predškolákov!

Túto čiapku Paw Patrol Marshall bez šitia budete určite chcieť nechať návštevníkov večierok vyrobiť!

Máte obavy z občerstvenia? Nie! Target má občerstvenie Paw Patrol Graham spolu s ďalšími zábavnými jedlami.

14. Star Wars Party

Toto je veľká téma v mojom dome. Mali sme niekoľko večierkov Star Wars, bez vtipu. Mali sme tortu Dartha Vadera a množstvo ďalších lahodných nápojov a jedál, ktoré sa nachádzajú iba v multivesmíre Star Wars.

Môžete deťom vyrobiť ľahké šable na súboj a dokonca aj jesť! Máme tiež veľa zábavných remesiel a aktivít zo Star Wars, vďaka ktorým bude vaša párty tá najlepšia!

15. Narodeninová párty Fortnite

Témy detských narodeninových osláv – nápady na narodeninovú párty Fortnite s logom na dva týždne, nápojmi, postavami, darčekovými taškami a košeľami.
Tancujte s niťou, pretože máme najlepšie nápady na párty Fortnite.

Fortnite je tiež super populárny, a hoci sa to môže zdať zastrašujúce, usporiadať narodeninovú oslavu Fortnite, ktorá bude šetrná k rozpočtu, je veľmi jednoduché!

Hľadáte dobroty na párty? Potom si budete chcieť vyrobiť tento sliz Fortnite Chug Jug. Máme tiež bezplatné omaľovánky Fortnite, sú ideálne na to, aby zabavili návštevníkov večierkov.

16. Narodeninová párty s pirátskou tematikou pre deti

Aký skvelý spôsob, ako osláviť narodeninové oslavy. Či už máte malých chlapcov alebo dievčatko, každý chce byť pirátom a ísť ďalej honba za pokladom!

Máme toľko rôznych skvelých nápadov na lov… ehm hľadanie pokladu!

Máme tiež nápady na pirátske remeslá pre veľké a mladšie deti, na výrobu pirátskych doplnkov vrátane meča! A vedeli ste a torta truhlica s pokladom je super ľahké vyrobiť?

17. Klasické nápady na detskú narodeninovú párty s tematikou večierkov

Nechcete míňať veľa peňazí za značkové alebo tematické veci? To je v poriadku! Máme veľa nápadov na klasickú tematickú párty. Klasika je dokonalá téma!

Môžete si vyrobiť vlastné generátory hluku! Čo tak založiť nanukový bar! Urobte piñatu zo žraloka, ktorú naplníte cukríkmi! A nezabudnite na ďalšie veci ako:

Alebo môžete získať súpravu na narodeninovú oslavu! Ako párty s jednorožcami? K dispozícii sú party potreby pre a čarovná jednorožcová párty alebo ak potrebujete len pravidelné, ale zábavná témamáme to tiež (staršie deti nemusia mať radi to isté ako mladšie deti.)

Hľadáte ďalšie nápady na narodeninovú párty? Potom si ich zamilujete

Témy na detskú narodeninovú oslavu – DIY Escape Room pre deti – Tajomná koláž obrázkov vrátane bábovky, ručne vyrobeného hlineného kľúča v peci, čokoládových košíčkov, banneru k narodeninám a troch kľúčov vyrobených z čističov fajok.
Dokážete uniknúť tejto narodeninovej párty?

Aký motív detskej narodeninovej oslavy si vyberiete?

Categorized in: