Deň Zeme je 22. apríla, oslavujeme s našimi obľúbenými remeslami Deň Zeme pre deti všetkých vekových kategórií. Či už máte predškoláka, škôlkara, žiaka základnej školy alebo staršie dieťa, máme pre vás dokonalé remeslo na Deň Zeme do triedy alebo domov.

Remeslo ku Dňu Zeme pre deti - Blog aktivít pre deti - detská ruka drží svetové umelecké remeslo s vonkajším pozadím
Poďme robiť remeslá na Deň Zeme!

Remeslá ku Dňu Zeme pre deti

Zem je dôležitá, rovnako ako starať sa o ňu a oslavovať ju a učiť naše deti, ako robiť to isté. Začneme špeciálnym plavidlom ku Dňu Zeme, ktoré je obľúbené takmer tak dlho, ako existuje Blog o aktivitách pre deti! A potom je tu zoznam niektorých našich ďalších obľúbených remesiel ku Dňu Zeme, ktorých sa s deťmi nebudete vedieť dočkať.

Súvisiace: Naše obľúbené aktivity ku Dňu Zeme

Robiť pozemské remeslá je dôležité, pretože nám ako rodičom dáva príležitosť hovoriť o tom, ako by sme sa mali starať o našu planétu. Matka Zem je miesto, kde všetci žijeme a potrebuje našu pomoc, aby prosperovala!

Tento článok obsahuje pridružené odkazy.

Projekt umenia a remesiel Deň Zeme

Po prvé, toto jednoduché remeslo je jednoduchý projekt ku Dňu Zeme, ktorý zvládnu malé ručičky – skvelý nápad na remeslo v predškolskom veku – a má kreatívne príležitosti aj pre staršie deti. Myslel som, že by bolo zábavné vziať slovo „zem“ doslovne s našou remeselnou činnosťou. Poslal som svojho najmladšieho von na dvor s pohárom s inštrukciami, aby vrátil nečistoty.

Bola to perfektná misia pre 8-ročného chlapca!

Pomôcky potrebné pre plavidlá ku Dňu Zeme

Ako si toto jednoduché remeslo na Deň Zeme

Krok 1

3 kroky na uľahčenie remeselnej výroby ku Dňu Zeme predškolským alebo starším deťom – zobrazená je vymaľovaná svetová sfarbenie s pridaním lepidla a špiny
Urobme SVET ku Dňu Zeme!

Prvá vec, ktorú sme urobili, bolo vymaľovanie oceánu na modro vodovými farbami pre obe omaľovánky ku Dňu Zeme.

Krok 2

Po zaschnutí sme maliarskym štetcom pokryli celý pozemok štedrou vrstvou bieleho lepidla.

Krok 3

Ďalším krokom je jemné kvapkanie nazbieraných nečistôt na novo nalepené miesta.

Krok 4

Keď lepidlo stihlo zaschnúť, otriasli sme prebytočnú špinu {vonku} a zostali nám kontinenty pokryté zemou!

Krok 5

Vystrihli sme každú kruhovú mapu a potom sme ju obkreslili na kus kartónu z recyklačného koša.

Krok 6

Umenie dňa Zeme, ktoré vyzerá ako svet, oceán je modrý a pevniny sú pokryté špinou.
Naša hotová Zem vytvorená zo zeme!

Ďalším krokom bolo prilepiť každú stranu mapy na každú stranu kartónu, za horúca prilepiť okraj stuhy a pridať vešiak na stuhu.

Naše skúsenosti s výrobou tohto remesla na Deň Zeme

Rhett sa chcel uistiť, že jeho plavidlo na Deň Zeme bude visieť v JEHO izbe.

Obľúbené remeslá pre deti ku Dňu Zeme

Hľadáte iný zábavný spôsob, ako naučiť svoje dieťa o našej krásnej planéte? Tu sú ďalšie jednoduché projekty Dňa Zeme, ktoré pomôžu deťom osláviť!

2. Deň Zeme Suncatcher Craft

Jednoduché remeslo slnečníka ku Dňu Zeme od No Time for Flashcards – koláž ukazuje, ako dieťa vyrába predškolské remeslo na Deň Zeme a druhý obrázok je hotový slnečník visiaci v okne
Urobme tento jednoduchý svetový lapač!

Pozri, aké je to milé Suncatcher na Deň Zeme je! Je tu modrá pre vodu, zelená pre Zem a moja obľúbená, trblietka! Je to tak nádherné a naozaj svieti na slnku. Lapače slnka ku Dňu Zeme sú skvelým spôsobom, ako nielen osláviť, ale vniesť do vášho domova farby! Toto remeslo je super jednoduché a vďaka kartám No Time For Flash Cards perfektné predškolské remeslo na Deň Zeme

3. Predškolské vlakové remeslo využívajúce recyklovaný materiál

predškolské vlakové plavidlo ku Dňu Zeme od Make and Take
Zoberme si zásoby z recyklačného koša a vyrobme si vlak!

Ako lepšie osláviť Zem ako recyklácia? Toto remeselný vláčik pre predškolákov je jednoduchý na výrobu, pretože všetko, čo potrebujete, sú: rolky toaletného papiera, uzávery fliaš, šnúrka, vodítko a farebné pásky a pastelky! Toto je jedno z mojich obľúbených remesiel v rolkách toaletného papiera. cez Make And Take

Súvisiace: Pozrite si ďalšiu verziu tohto vlakového lietadla!

4. Cinch T-Shirt Bag String Backpack Craft Ideálne pre staršie deti

Remeslo ku Dňu Zeme pre deti – výroba malého batohu na tričku s recyklovanými predmetmi od Patchwork Possee
Poďme si vyrobiť tento roztomilý batoh na Deň Zeme!

Upcyklujte oblečenie, aby ste sa vyhli pristátiu na skládke! Použite staré tričká, aby ste ich urobili super roztomilými cinch tričká tašky. Sú ideálne do školy, na prespávanie alebo aj na dlhú jazdu autom, pretože odnesú všetky vaše veci! cez Patchwork Possee

5. Vyrobte si papierovú hmotu na Deň Zeme

Papierová macha pre predškolákov – vyrobte si misku ku Dňu Zeme
Recyklujme noviny jednoduchým papierom!

Bez ohľadu na váš vek, papierová hmota je úžasné remeslo! Môžete vyrobiť takmer čokoľvek a je to skvelý spôsob, ako recyklovať papier a časopisy! Táto skvelá aktivita ku Dňu Zeme vám ukáže, ako vyrobiť papierovú hmotu a ako vyrobiť misku na papierovú hmotu. Ďalšie zábavné projekty papierovej hmoty, ktoré by ste mohli chcieť riešiť:

6. Vyrobte si Truffula Trees, aby ste si zapamätali Loraxa

hľuzovkový strom a plavidlo lorax s použitím kartónu ideálne na Deň Zeme
Urobme si hľuzovkový strom!

Máme niekoľko spôsobov, ako vyrobiť hľuzovky na počesť príbehu od Dr. Seussa o tom, ako nechať stromy, aby hovorili samy za seba.

7. Vyrobte si recyklované robotické remeslo

Recycled Crafts: Cereal Box Robot perfektné remeslo pre deti na Deň Zeme
Vyrobme si ku Dňu Zeme recyklované robotické remeslo!

Deti všetkých vekových kategórií (a dokonca aj dospelí) milujú toto recyklované robotické remeslo, ktoré doslova nadobúda inú podobu v závislosti od toho, čo nájdete vo svojom odpadkovom koši! Ach tie možnosti…

8. Remeselné náramky zo starých časopisov

Vyrobte si náramky z časopisových korálkov na upcyklovanie starého papiera v deň Zeme
Poďme si vyrobiť náramky z časopisových korálkov!

Vytváranie korálkov na náramky zo starých časopisov je naozaj zábavné a je to nádherné remeslo ku Dňu Zeme pre deti všetkých vekových kategórií. Aké farby použiješ z tej kopy starých časopisov v garáži?

9. Vytvorte umenie koláže prírody ku Dňu Zeme

Koláž motýľov z prírody ku Dňu Zeme – zobrazená je hotová koláž motýľov s okvetnými lístkami a kvetmi a tyčinkami na modrom stavebnom papieri
Urobme prírodnú koláž!

Páči sa mi, že toto plavidlo ku Dňu Zeme začína lovom v prírode, aby ste si užili Zem. Skúste si vyrobiť túto motýľovú koláž z akéhokoľvek materiálu, ktorý máte na záhrade.

10. Krmítko s motýľmi pre celú rodinu

domáce kŕmidlo pre motýľov je perfektné remeslo pre deň Zeme pre deti všetkých vekových kategórií - zobrazené sú dve motýľové kŕmidlá typu špongie visiace na strome
Urobme si remeslo na kŕmenie motýľov!

Tento Deň Zeme vytvorme kŕmidlo pre motýle na dvore! Začína to super jednoduchým remeslom na kŕmenie motýľov a potom domácim receptom na krmivo pre motýľov, aby ste prilákali motýle na váš dvor.

Viac remesiel, aktivít a tlačených materiálov ku Dňu Zeme

  • Určite sa zastavte pri našich podložkách na tlač ku Dňu Zeme. Táto bezplatná grafika dňa Zeme ukazuje dôležitosť starostlivosti o Zem, dá sa vytlačiť na zadnú stranu použitého papiera a dá sa laminovať na viacnásobné použitie!
  • Viac vecí, ktoré môžete urobiť na Deň Matky Zeme
  • Vyfarbite sa s týmito omaľovánkami ku Dňu Zeme. Pomôžte svojmu dieťaťu naučiť sa, aké dôležité je starať sa o Zem pre budúce generácie. Táto súprava omaľovánok ku Dňu Zeme obsahuje 6 rôznych farebných listov.
  • Ako lepšie to osláviť než týmito roztomilými dobrotami a chuťovkami ku Dňu Zeme? Tieto recepty na Deň Zeme budú určite hitom!
  • Vyskúšajte naše recepty ku Dňu Zeme, aby ste jedli ZELENE po celý deň!
  • Hľadáte ďalšie spôsoby, ako osláviť Deň Zeme? Máme ďalšie zábavné nápady a projekty na Deň Zeme pre predškolákov aj staršie deti!

Categorized in:

Tagged in:

, , , , ,